Anna Lewandowska uwielbia znajdować sobie aktywne zajęcia. Jako nastolatka trenowała karate, potem zajęła się fitnessem, a odkąd przeprowadziła się do Hiszpanii, znalazła sobie nowe hobby.

Anna Lewandowska po raz pierwszy wyznaje: „PORONIłAM”

Anna Lewandowska uczy się tańczyć

Jak już zdążyliśmy zauważyć, Anna Lewandowska uwielbia wywijać na parkiecie z mężem Robertem Lewandowskim i całkiem dobrze się poruszała. Dwa miesiące temu pochwaliła się fanom, że zaczęła uczyć się tańczyć, więc jak widać, taniec sprawia jej ogromną frajdę:

Powoli wsiąkam w klimat hiszpańskiej muzyki i w katalońskie klimaty, które już kocham. Oczywiście, jeszcze duuuuuużo pracy przede mną. Wiem, wiem. Ale takie wyzwania to ja uwielbiam! Nie przychodzi mi to łatwo, natomiast najważniejsze, że odkrywam nową pasję i… mężowi się podoba — pisała na Instagramie.

Anna Lewandowska zachwyca na gali Złotej Piłki

Anna Lewandowska dziś pochwaliła się efektami kilkumiesięcznej pracy nad bachatą. Pod udostępnionym nagraniem przyznaje, że odnalazła w sobie nową pasje:

Dziś małe podsumowanie przed końcem roku. Czym jest dla mnie pasja? To możliwość robienia rzeczy, które mnie uszczęśliwiają, rozwijają, dają ogromną satysfakcję. Poza sportem, treningami, które kocham i które są moją największą pasją w życiu, odnalazłam coś nowego – taniec – pisze Lewa. 

Anna Lewandowska NARESZCIE pokazała twarze obydwu córek! Fani oceniają do kogo są bardziej podobne

Dodaje, że dla niej to ogromne wyznanie i pewne wyjście ze strefy komfortu oraz przekroczenie pewnych granic, bo nie zawsze wierzy w swoje możliwości.

Taniec uczy mnie jak pokazywać emocje, być otwartą, nabrać dystansu i zrzucić „skorupę” twardej Ani. Sporo pracy jeszcze przede mną, ale wiem, że robię to dla siebie i to cieszy mnie najbardziej! Napisałam ten post, aby zainspirować innych, którzy zastanawiają się, czy mogą odnaleźć w różnym wieku swoją pasję, coś co sprawia im przyjemność. Tak! Na każdym etapie życia możecie odkryć coś nowego, co Was uszczęśliwi i w co zaangażujecie się na 100 proc. I tego Wam życzę  – napisała żona Roberta Lewandowskiego.

 

Anna Lewandowska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

IG: annalewandowska

IG: annalewandowskaanna