Robert Lewandowski w sobotę pojawił się na 87. Plebiscycie „Przeglądu Sportowego” na Najlepszego Sportowca Polski 2021 Roku. Ku zdziwieniu wszystkich zabrakło obok niego żony, Anny Lewandowskiej, która razem z córkami poleciała na Malediwy, na „prawdziwy babski wyjazd”.

Wczoraj ich rajskie wakacje dobiegły jednak końca i Lewandowska napisała na Instagramie, że cała trójka wraca do domu.

Anna Lewandowska wraca z dziećmi do domu. Zobaczcie, jaką wiadomość przesłała do męża

Anna Lewandowska miała KŁOPOTY na lotnisku!

Jak się okazuje powrót nie obył się bez komplikacji i przygód. Chociaż jak podkreśliła w relacji Anna Lewandowska, jej córeczki Klara i Laura pomimo małych sprzeczek dzielnie poradziły sobie z 17-godzinnym lotem, to na lotnisku czekała na nie niespodzianka – przy odprawie okazało się, że mają 14kg nadbagażu!

I nie obyło sie bez małych przygód…Miałam spakowaną jedną walizkę na nas trzy (bo wygodniej). Okazało się przy odprawie, że mam 14kg nadbagażu!!!! (maksymalna waga jednego bagażu to 32kg i w sumie dwie walizki na osobę)…dość dziwne, bo przecież przyleciałam z takim samym bagażem. Pan powiedział, że muszę coś zrobić z 14 kilogramami… zważywszy, że byłyśmy prawie spóźnione na samolot…zaczęłam otwierać walizkę, która ku mojemu zdziwieniu przedzieliła się na dwie części (zapomniałam o tym, że sportowe walizki mają dodatkowy suwak). Panowie przy odprawie pękali ze śmiechu…a ja mogę powiedzieć jedno – walizka sportowa @4f_official THE BEST!!!!

Anna Lewandowska miała KŁOPOTY na lotnisku!

fot. Instagram: annalewandowskahpba

Lewandowska postanowiła jednak dla pewności zważyć swoją walizkę i okazało się, że zamiast 14kg nadbagażu ma tylko…4kg. Czyżby ktoś próbował ją oszukać? Trenerka nie planowała jednak wszczynać awantury. Zamiast tego zgodziła się, że panujące na lotnisku zasady mają przede wszystkim na celu bezpieczeństwo pracowników:

W każdym razie respektuje tego typu zasady, bo jest to dla ochrony ZDROWIA pracowników

Anna Lewandowska miała KŁOPOTY na lotnisku!

fot. Instagram: annalewandowskahpba

Ale przygoda!

Anna Lewandowska pokazała, co jej dzieci robią o 5 nad ranem (WIDEO)

scena z: Milena Lewandowska-Miros, Robert Lewandowski, Iwona Lewandowska, Maria Stachurska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Anna Lewandowska, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Anna Lewandowska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, fot. Instagram @_rl9

Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, fot. Instagram @_rl9

Ania Lewandowska ubrała już z dziewczynkami choinkę. Klara już jest TAKA wysoka!

Anna Lewandowska, fot. Instagram: annalewandowskahpba

Anna Lewandowska, fot. Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska, fot. Instagram @annalewandowskahpba