Anna Lewandowska (30 l.) jako trenerka bardzo dba o dietę. Od dawna unika glutenu. Z internautami dzieli się wieloma przepisami na szybkie posiłki, które nie zawierają tego składnika. Ania Lewandowska jednak też człowiek – nie potrafiła oprzeć się włoskiej pizzy. Po weekendzie we Włoszech, na którym odpuściła zdrowe odżywianie, opisała, co się stało z jej wyglądem.

Anna Lewandowska: Potrafiłam w złości WYKOPAĆ drzwi z framugi

Anna Lewandowska odpuściła dietę – jadła gluten

Ostatnio Anna wciąż jest w podróży – wakacje, nowe projekty. Podczas pobytu we Włoszech przyznała, że nie trzymała diety.

Po weekendzie z glutenem kondycja mojej cery – zdecydowanie gorsza, mój brzuch – zdecydowanie gorszy. Wniosek – eliminacja!

anna lewandowska dieta

Dieta bezglutenowa wywołuje sporo kontrowersji. O ile nie chorujemy na celiakię lub nie jesteśmy uczuleni na gluten, są głosy, że nie ma potrzeby z niego zrezygnować.

A Wy próbowaliście diety bezglutenowej? Widzicie różnice w swoim wyglądzie, gdy go spożywacie?

ZOBACZ TAKŻE:

Anna Lewandowska: Nie czeszę się, NIE MALUJĘ – trenerka pokazała swoje zdjęcie z wakacji

Anna Lewandowska o KŁÓTNIACH z Robertem: Męczymy się, gdy...

OMG! Anna Lewandowska pokazała swój CELLULIT

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

➡️ In my app @diet_training_by_ann you will find training for yourself, tailored to your abilities, to your level. ➡️ And this month ... im working on a A NEW TRAINING PROGRAM ____________________________ Dlaczego tak wiele mówi się o aktywności? Ma to jeszcze sens? ➡️ WEJDŹ NA BLOGA www.hpba.pl ✋Według Światowej Organizacji Zdrowia (World Health Organization, WHO) minimalna dawka aktywności fizycznej o umiarkowanej intensywności, powinna trwać ok. 30 minut – 5 razy w tygodniu lub 20 minut – 3 razy w tygodniu o wysokiej intensywności (uwzględniając trening siłowy oraz wytrzymałościowy). #30dnitrenujezLewa dzisiaj TRENING "PIRAMIDA" 🤸‍♀️🤸‍♀️🤸‍♀️ JESTEŚ W WYZWANIU? ➡️ W mojej aplikacji @diet_training_by_ann znajdziesz trening dla siebie, dostosowany do Twoich możliwości, do Twojego poziomu. Jestem TAKAAAAAAA Z NIEJ DUMNA!💕 ✋➡️ A jeszcze w tym miesiącu... Szykuje dla Was NOWY PROGRAM TRENINGOWY 😁🤸‍♀️ #annalewandowska #dietandtrainingbyann #workout #photo @szulcworks

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)