Anna Lewandowska (31 l.) spodziewa się drugiego dziecka – jest w 6. miesiącu ciąży. Razem z Robertem Lewandowskim wychowują już 2,5 letnią Klarę. Małżeństwo nie czekało długo z podzieleniem się radosną nowiną – piłkarz ponad 2 miesiące temu ogłosił ją podczas meczu. Dziś trenerka ma już spory brzuszek.

Jak wygląda brzuch w 5. miesiącu ciąży? Porównanie do brzuszka Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska o drugiej ciąży

Ania na swoim Instagramie pokazała zdjęcie zrobione na sali treningowej. Odsłoniła swój nagi, ciążowy brzuszek. Napisała, że dostaje mnóstwo wiadomości typu: „Anka, że Tobie się chce!”

Czy mi się chce? TAK. To znaczy, zawsze mi się chciało 🙈, bo w mojej głowie aktywność fizyczna zawsze była wysoko na liście, ale teraz bardziej słucham ciała:-). A ono w trakcie ciąży podpowiada, co dla niego jest najlepsze.

Jak często trenuje?

Tym samym, trenuję 3x w tygodniu, do tego pływam i spaceruję. Ale są też takie dni, kiedy zwyczajnie muszę odpocząć, bo wiem, że tego potrzebuję, bo wiem ile obowiązków mam na co dzień .Podczas pierwszej ciąży mogłam pozwolić sobie na większy „chillout” (choć u mnie nigdy nie było łatwo) obecnie, mając 2,5 letnią energiczną córeczkę (genów 🤪) to uwaga moja skupiona jest na Niej.

Czy Anna Lewandowska je MIĘSO? Odpowiedziała

Wyznała, że druga ciąża jest inna.

Druga ciąża jest inna. Mięśnie brzucha są już bardziej rozciągnięte, więc i brzuszek może zrobić się coraz bardziej okazały🤰

Anna Lewandowska w 6. miesiącu ciąży:

View this post on Instagram

"Ann,how can you do all of this??" I can! Of course! 🙈, because in my head physical activity was always high on the list, but now I listen to my body more 😉. And during pregnancy my body is telling me what is best.🤰🏼 _________________________________________ Wiecie z jakimi stwierdzeniami spotykam się ostatnio? Podam kilka przykładów. "Anka, że Tobie się chce!" Ile razy w tygodniu trenujesz?" "Znając Ciebie, zaraz wrócisz do formy" “Powinnaś poleżeć, akurat masz okazję” No i zawsze na czasie: “Czy można trenować w ciąży?” Czy mi się chce? Czy mi się chce? TAK. To znaczy, zawsze mi się chciało 🙈, bo w mojej głowie aktywność fizyczna zawsze była wysoko na liście, ale teraz bardziej słucham ciała:-). A ono w trakcie ciąży podpowiada, co dla niego jest najlepsze. Tym samym, trenuję 3x w tygodniu, do tego pływam i spaceruję. Ale są też takie dni, kiedy zwyczajnie muszę odpocząć, bo wiem, że tego potrzebuję, bo wiem ile obowiązków mam na codzień . Podczas pierwszej ciąży mogłam pozwolić sobie na większy "chillout" (choć u mnie nigdy nie było łatwo) obecnie, mając 2,5letnią energiczną córeczkę (genów 🤪) to uwaga moja skupiona jest na Niej. Druga ciąża jest inna. Mięśnie brzucha są już bardziej rozciągnięte, więc i brzuszek może zrobić się coraz bardziej okazały🤰 Czy wrócę do formy? Być może (a może jakiś wspólny challenge☺🙈😉?), ale w takim momencie myślenie o formie nie jest dla mnie priorytetem. Chcę być zdrowa więc jestem aktywna, bo wiem, jak ważne jest to dla przebiegu ciąży i późniejszego zdrowia maleństwa. Thats it🤷‍♀ Będę powtarzać do skutku, aby słuchać swojego organizmu. Czujesz, że powinnaś odpuścić – zrób to. Nie porównuj przebiegu swojej ciąży do innych kobiet. To naprawdę nie ma sensu. Każda ciąża jest inna. Najważniejsze to dbać o siebie najlepiej jak się da, przede wszystkim o maluszka. Kochane Mamuśki ❤️ ściskam Was ________ #pregnantworkout #pregnant #6monthspregnant #annalewandowska

A post shared by Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) on

 

Będę powtarzać do skutku, aby słuchać swojego organizmu. Czujesz, że powinnaś odpuścić – zrób to. Nie porównuj przebiegu swojej ciąży do innych kobiet. To naprawdę nie ma sensu. Każda ciąża jest inna. Najważniejsze to dbać o siebie najlepiej jak się da, przede wszystkim o maluszka – kończy swój wpis Lewandowska.

Robert Lewandowski o życiu w Niemczech. Nie jest tak KOLOROWO

Zgadzacie się z nią? Trzeba przyznać jedno – ciąża służy trenerce!

scena z: Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Anna i Robert Lewandowscy fot. AKPA

Anna i Robert Lewandowscy fot. AKPA