Anna Lewandowska (31 l.) spodziewa się drugiego dziecka. Chętnie pokazuje swoje ciążowe kształty na Instagramie. Pod jednym zdjęciem z brzuszkiem, internautka zapytała się trenerki, czy je mięso. Gwiazda odpowiedziała.

Anna Lewandowska w 5. miesiącu ciąży w BIKINI!

Czy Anna Lewandowska je mięso?

Trenerka napisała post o diecie w ciąży.

Cieszę się, że świadomość ludzi nt. zdrowego odżywiania rośnie. Sama lubię podkreślać jego rolę zwłaszcza w ciąży🤰🏼. To, że DIETA 🍎🍏kobiet w ciąży wpływa na NAWYKI ŻYWIENIOWE dziecka w przyszłości zostało wielokrotnie udowodnione.🙌 I tak, okazuje się, że już podczas ŻYCIA PŁODOWEGO nasze maluszki poznają smaki potraw spożywanych przez swoje mamy. Te doświadczenia wpłyną nie tylko na ich preferencje smakowe w przyszłości ale również na prawidłowe kształtowanie się nawyków żywieniowych.

Jedna z fanek zapytała w komentarzach, czy Ania w ciąży je mięso. Ostatnio coraz więcej osób przechodzi na wegetarianizm, a nawet weganizm.

Bardzo sporadycznie – odpisała.

Anna Lewandowska w drugiej ciąży:

View this post on Instagram

I am glad that people's awareness about healthy eating is growing. I like to emphasize its role myself, especially during pregnancy🤰🏼. Diet of pregnant women affects the baby's eating habits in the future. it is very important that mother, while pregnant, cares for a balanced and varied diet.🍎🍏 ______________________________ Z cyklu: ŻYWIENIE I AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA W CIĄŻY 🤰🏼🍎🍏 Cieszę się, że świadomość ludzi nt. zdrowego odżywiania rośnie. Sama lubię podkreślać jego rolę zwłaszcza w ciąży🤰🏼. To, że DIETA 🍎🍏kobiet w ciąży wpływa na NAWYKI ŻYWIENIOWE dziecka w przyszłości zostało wielokrotnie udowodnione.🙌 I tak, okazuje się, że już podczas ŻYCIA PŁODOWEGO nasze maluszki poznają smaki potraw spożywanych przez swoje mamy. Te doświadczenia wpłyną nie tylko na ich preferencje smakowe w przyszłości ale również na prawidłowe kształtowanie się nawyków żywieniowych. 1000 pierwszych dni życia OD POCZĘCIA, to czas, w którym organizm dziecka rośnie i rozwija się najintensywniej. Dlatego tak ważne jest, by przyszła mama będąc w ciąży dbała o zbilansowaną i urozmaiconą dietę. Taka ciekawostka, o której warto przypominać😉💫 #healthyteam #annalewandowska #pregnant #6monthsoregnant #healthyplanbyann

A post shared by Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) on

Robert Lewandowski o życiu w Niemczech. Nie jest tak KOLOROWO

Polskie gwiazdy, które nie jedzą mięsa

Wiele polskich gwiazd jest na diecie wegetariańskiej lub wegańskiej. Należą do nich m.in. Małgorzata Rozenek, Zofia Zborowska, Edyta Górniak, Anna Kalczyńska, czy Agnieszka Woźniak-Starak (więcej niżej w galerii.)

Myślicie, że Lewandowska niedługo do nich dołączy?

Anna i Robert Lewandowscy fot. AKPA

Anna i Robert Lewandowscy fot. AKPA

Anna i Robert Lewandowscy fot. AKPA

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska fot. AKPA