Dwa lata temu święta u Lewandowskich były wyjątkowe – to wtedy pierwszy raz spędzali je z córeczką Klarą, która urodziła się w maju 2017 roku. W tym roku ich kolejne dziecko jest w drodze – Ania jest w ciąży. Trenerka, odkąd jej córeczka jest na świecie, robi sobie tradycyjne zdjęcie przy choince. Porównała je na Instagramie.

Anna Lewandowska podkreśliła ciążowe kształty w świątecznej kreacji

Jak zmieniła się Klara Lewandowska?

Na najstarszym zdjęciu Klara jest jeszcze bardzo malutka i ma krótkie włoski. Na zdjęciu robionym w tym roku widać, jak bardzo urosła, ma inną fryzurę, a mamie z pewnością coraz ciężej jest ją nosić na rękach.

2019/2018/2017 każdy rok wspaniały 🎀🎄 a za rok…
już z 2x😍😅🤰🏼 – cieszy się Ania, która spodziewa się drugiego dziecka.

Anna Lewandowska porównuje zdjęcia z Klarą ze świąt rok po roku:

Anna i Robert Lewandowscy na gali Złotej Piłki. Trenerka podkreśliła swój ciążowy brzuszek (ZDJĘCIA)

Pod zdjęciami pojawiły się komentarze:

Klara coraz większa, ale choinka coraz mniejsza 😂🌲😀 to zdjęcie chyba zostanie już tradycja 😍 piękna pamiątka ❤️

Super!! ❤️❤️ Na zdjęciach najlepiej widać różnice 🙂 Klarcia jaka duża dziewczynka już 😍 🎄🎄

Ania i Robert Lewandowscy nie pokazują swojej córki Klary w całej okazałości, chociaż ostatnio są pod tym względem coraz bardziej swobodni. Na jednym z nowszych zdjęć widać pół twarzy dziewczynki.

View this post on Instagram

We wish you all a wonderful Christmas full of love 🎀🎄🙏 _____________________ Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy. Czas wyłącznie dla rodziny, czas dla nas🤰🏼👩‍❤️‍💋‍👩👨‍👩‍👧. Czas wyciszenia, ale i radości z bycia z najbliższymi nam osobami. Żebyście, mogli być wszyscy razem, zdrowi, uśmiechnięci w gronie tych, których KOOOCHACIE. Dla Was najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, aby przyjście na świat Chrystusa🙏🌟 przyniosło ze sobą radość, pokój, nadzieję i miłość.❣️🎀🎄 Wszystkim moi kochani życzę cudownych, pełnych miłości i bliskości Świąt 🙂 #christmastime

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Robert Lewandowski z żoną Anną i córką Klarą fot. ddp images / Forum

scena z: Anna Lewandowska, fot. Piętka Mieszko/AKPA