Anna Lewandowska (32 l.) rozmawiała z Damianem Michałowskim w Radiu Zet. Poruszony został temat szansy Roberta Lewandowskiego na pobicie rekordu legendarnego Gerda Muellera w liczbie bramek strzelonych w jednym sezonie. Opowiedziała też więcej o życiu z piłkarzem.

Anna Lewandowska pokazała, jak spędza wieczór z Klarą. Dziewczynka powiedziała wzruszające słowa o tacie

Anna Lewandowska o życiu z Robertem

Anna Lewandowska wierzy w to, że jej mężowi uda się pobić ten rekord. Rozmawiają w domu o piłce, ale skupiają się głównie na rodzinie.

Generalnie jest bardzo duży entuzjazm, wierzę w Roberta, całym sercem zawsze go wspieram. Jestem przekonana, że uda mu się zmierzyć z tym rekordem. (…) Nasze życie to jest tak naprawdę piłka, ale w domu skupiamy się przede wszystkim na naszej rodzinie. Dla Roberta zresztą największym wsparciem psychicznym są dzieci – pójście z Klarą na rowerek czy też na huśtawki jest dla niego najlepszą z opcji na „oczyszczenie” swojej głowy.

Zobaczą się tylko na chwilę. Trenerka przyznała, że czeka ich ciężki czas i długa rozłąka.

Zaraz Robert wraca z 2-tygodniowego pobytu w hotelu. W sobotę jest ten wielki mecz. Wraca na 1, 2 dni i znów wyjeżdża, już na zgrupowanie kadry (…) Zbliża się dla nas ciężki czas, dla naszej rodziny, bo nie będziemy się widywać tygodniami.

Lewandowscy świętują pierwsze urodziny Laury. „Moja mała Calineczko” – pisze Robert

Anna ma szansę pojawić się na meczu Bayernu z Augsburgiem. Nie wie jednak, czy uda jej się polecieć, ale jeśli nie, obejrzy go w domu z córką Klarą.

Anna i Robert Lewandowscy na Majorce. Wybrali się na romantyczny spacer (ZDJĘCIA)

Lewa ujawniła też, że pracują z mężem nad wspólnym projektem.

Nie chcę na razie zbyt wiele zdradzać, bo pracujemy nad tym projektem już od ponad roku, ale więcej szczegółów pojawi się nawet w przeciągu kilku dni.

Urodziny Klary Lewandowskiej fot. Instagram

Anna Lewandowska w DD TVN

Anna Lewandowska w DD TVN fot. Aleksiej Witwicki / Forum