Anna Lewandowska na kilka dni usunęła się z mediów społecznościowych. W sobotę wróciła na Instagram i przekazała fanom przykrą wiadomość. Kiedy wszyscy przeżywają sytuację na Ukrainie, ona przechodzi jeszcze do tego rodzinny dramat.

Anna Lewandowska już nie kryje się z Klarą. Znów pokazała jej TWARZ

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska opublikowała post na swoim profilu instagramowym, informując, że ostatnie dni są dla niej bardzo ciężkie – jej rodzinę dotknęła niewyobrażalna strata:

Kochani, ostatnie dni są dla wszystkich bardzo ciężkie. Pełne nerwów, niepewności i strachu. Musiałam się na chwilę wyłączyć, bo także naszą rodzinę dotknęła niewyobrażalna strata, ale powoi wracam, chcę działać i pomagać – napisała Lewandowska.

Anna Lewandowska pokazała, jak biega z dwójką dzieci. Fani: „Szalona”

Trenerka nie chciała zdradzić, co się dokładnie stało. Natomiast na Facebooku ośrodka „Dojo Stara Wieś”, gdzie Lewandowska prowadziła obozy sportowe, pojawiła się klepsydra. Okazuje się, że Ani zmarła babcia!

Na facebookowej stronie ośrodka, w którym odbywają się obozy Ani Lewandowskiej, pojawiła się klepsydra żałobna. „Dojo Stara Wieś” informuje, że 26 lutego 2022 roku odeszła Jolanta Krzywańska.

W „Dojo Stara Wieś” pozostał twój uśmiech, serce i ciepło… Ś.P. Jolanta Krzywańska 1935-2022, babcia dla wielu… Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się mszą świętą w środę 2 marca 2022 roku o godz. 13.30 w Bazylice Archikatedralnej św. Stanisława Kostki w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 265 – czytamy.

Milena Lewandowska-Miros, Robert Lewandowski, Iwona Lewandowska, Maria Stachurska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Anna Lewandowska, fot. Podlewski/AKPA

Warszawa, 02.09.2021. Mecz eliminacji Mistrzostw Świata 2022, pomiędzy reprezentacjami Polski i Albanii, na stadionie PGE Narodowy; n/z Anna Lewandowska,Image: 630092342, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Mateusz Wlodarczyk / Forum