Robert i Anna Lewandowscy to jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Gdyby nie ilość dzieci, można by wziąć ich za polskich Beckhamów. Para w ciągu roku przemieszcza się pomiędzy Polską a Niemcami, gdzie piłkarz gra w klubie „Bayern Monachium”. Gdzie spędzili tegoroczne święta?

Anna Lewandowska pokazała twarz Laury i Klary!

Anna Lewandowska wspomina święta Bożego Narodzenia

Lewandowscy tradycyjnie Wigilię spędzili wśród najbliższej rodziny w Polsce: nie zabrakło mamy Roberta i Ani. W pierwszy dzień świąt skradli serca internautów, kiedy pokazali się w świąteczny poranek jeszcze w piżamach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

A dziś Ania i Robert wyruszyli prywatnym samolotem na wakacje, na razie w nieznanym kierunku. Na zdjęciu widzimy, że zabrali ze sobą dość sporą ekipę.

Ania Lewandowska pozuje na ściance z Zendayą!

Trenerka dziś mimo podróży podzieliła się z fanami wspomnieniami ze świąt Bożego Narodzenia. Okazuje się, że Ania odkąd urodziła Klarę, czyli od czterech lat wykonuje takie samo zdjęcie przy choince: stoi najpierw z jedną córką tyłem do aparatu, a potem z dwoma córkami. Zmienia się tylko ilość dzieci na rękach, ich wiek i delikatnie kolor włosów Lewandowskiej.

Każdy rok był wyjątkowy, ale teraz, kiedy są z nami obydwie, miłości nie ma końca! – napisała Lewandowska.