Anna Lewandowska (32 l.) opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie, na którym zapozowała topless. Lewa postanowiła złożyć życzenia swoim obserwatorkom z okazji Dnia Kobiet. Internautki nie ukrywały, że trenerka wygląda bardzo promiennie na nowej fotce. Zobaczcie sami, jak się prezentuje.

OMG! Laura Lewandowska już sama stoi na nogach

Dziewczęca Anna Lewandowska zapozowała topless

Anna Lewandowska w ostatnim czasie miała sporo na głowie. Trenerka realizowała nowy projekt do swojej aplikacji treningowej i jak sama przyznała – potrzebowała regeneracji i odpoczynku.

Anna Lewandowska przemawia do fanów po raz pierwszy z ŁÓŻKA

Ania z świeżą energią przywitała nowy tydzień i postanowiła złożyć życzenia swoim obserwatorkom z okazji Dnia Kobiet. Opublikowała dziewczęce zdjęcie, na którym pokazała się topless od pasa w górę. Zapozowała przed bukietem kwiatów, który zasłonił jej intymne miejsca.

Nie szczędziła motywacyjnych słów w stronę swoich fanek.

W naszym dniu chciałabym nam życzyć bycia dla siebie wzajemną inspiracją oraz motywacją do działania. Byśmy w chaosie rad i sugestii umiały żyć w oparciu o własne wartości, serce i intuicję. Byśmy nie musiały wybierać pomiędzy byciem mamą, partnerką czy świetnym pracownikiem, a łączyły te role, w których czujemy się spełnione i szczęśliwe. Byśmy zawsze umiały dbać o swoje potrzeby i rozwijały się zgodnie z własnymi ambicjami – zaczęła Lewa.

Anna Lewandowska rzadko kiedy publikuje tak odważne zdjęcia. Nawet pozując topless wygląda elegancko i z klasą.

Lewa podkreśliła w dalszej części wpisu, by nie poddawać się i dążyć do spełnienia marzeń.

Miejmy czas na czytanie książek i realizowanie swoich pasji. Zawsze zachowujmy zdrowy dystans, czerpiąc od innych to, co konstruktywne i wartościowe. Nie ulegajmy presji, szukajmy balansu. Nie bójmy się marzyć i tych marzeń spełniać! Marzenia naprawdę nas uskrzydlają. Nigdy niczego się nie bójmy. Kochane moje życzę nam zawsze pewności i wiary w siebie. To nasz dzień, niech trwa cały rok. Bądźcie szczęśliwe – dodała.

Internautki nie ukrywały, że zarówno nowa fotka, jak i opis przypadły im do gustu. Nie szczędziły komplementów w stronę Lewandowskiej.

A Wam, jak się podoba?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Anna Lewandowska na Instagramie szczerze o TRZECIM dziecku!

Anna Lewandowska w szczerym poście o depresji: „Nie zawsze ma powód”

Anna Lewandowska pokazała JADALNIĘ. Jest nowoczesna!

Anna Lewandowska we wzorzystym płaszczu.

Anna Lewandowska, fot. Instagram/annalewandowskahpba.

Anna Lewandowska na ściance.

Stylowa Anna Lewandowska na ściance, fot. AKPA.

Anna Lewandowska na Gali Mistrzów Sportu.

Anna Lewandowska na Gali Mistrzów Sportu, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA.