Anna Lewandowska na co dzień mieszka w Monachium i niezwykle rzadko przeprowadza wywiady w Polsce. Ostatnio trenerka wydała kolejną książę „Healthy Sweets by Ann”  – z tej okazji zrobiła wyjątek i udzieliła wywiadu w „Gali”.

Anna Lewandowska o Klarze i Robercie

Anna Lewandowska pokazała MAGICZNY ogród swojej mamy

Anna Lewandowska głównie opowiadała o przepisach z książki, ale zdradziła też smaczki z życia prywatnego między innymi, jak reaguje Klara na przepisy mamy.

Moja Klarka jest zdecydowanie mięso-rybna i ona takich słodyczy nie lubi. Wiadomo takie ciasteczka twarde to tak, lubi brownie chyba po mamie. Natomiast nie wszystkie słodkości je i to jest dziwne, ale zobaczymy. Tak naprawdę Klara wychowuje się w zdrowym klimacie, w zdrowych zasadach – u nas nie znajdziemy pszenicy, białego cukru, laktozy i ona zna już te swoje smaki, które wyrabiamy w domu – tłumaczy w „Gali” Lewandowska.

Podkreśla, że to nie jest tak, że Klarze wszystko smakuje, bo lubiła o wiele więcej jeśli chodzi o warzywa, a teraz ma tylko swoje ulubione wybiórcze warzywa.

Natomiast zdecydowanie te przepisy, które znajdują się w książce, to są przepisy nasze, które królują na śniadaniach, czyli wszystkie pancakes, placuszki z bananów – Klara bardzo lubi z moim mężem, ale to są zdecydowanie przepisy mojego męża. On przychodzi do domu i mówi „Ania zjadłbym coś”, a ja mówię „daj mi 30 min” – śmieje się żona Roberta Lewandowskiego.

Zdradziła też, jak lubi się relaksować. Przyznała się, że nie ogląda filmów w domu, bo zasypia po 3 minutach.

Mój mąż mówi „nie jesteś kompanem dla mnie do filmów”. Jeżeli chodzi o książki, to czytam teraz o wychowaniu, psychologia dziecka. Mamy maleństwo w domu, więc staram się Klarę cały czas do tego przygotowywać i poruszamy ten temat. Relaksem dla mnie jest to, kiedy dzieci śpią, wchodzę na „sociale” w ramach pracy i jestem w kontakcie z moimi odbiorcami – zdradza Lewa.

Internautki oszalały na punkcie tych butów Anny Lewandowskiej. Wcale nie są drogie!

Anna Lewandowska pokazała piękne wnętrze domu, a w nim śpiącą Laurę