Anna Maria Sieklucka (28 l.) i Magdalena Lamparska (32 l.) były gośćmi 1. odcinka nowej serii show Kuby Wojewódzkiego. Był to pierwszy raz obu aktorek na kanapie Wojewódzkiego. Jak wypadły?

Tak Anna Maria Sieklucka wyglądała w PRZESZŁOŚCI! Lepiej?

Anna Maria Sieklucka u Kuby Wojewódzkiego

Kuba zaczął rozmowę z Sieklucką od tematu wywiadu z „Vivą!”, po którym redaktor magazynu stracił pracę. Wojewódzki chciał wiedzieć, czy aktorka nie czuła, że rozmowa ma konwencję nawiązującą do charakteru filmu. Anna Maria stwierdziła, że wywiad miał dotyczyć jej roli i filmu, a dotknął jej życia i intymnych kwestii, dlatego nie czuła się komfortowo. Aktorka dodała, że była zadowolona z faktu, iż przebrnęła przez całą rozmowę z „tym panem”, ale ewidentnie nie sprawiła jej ona przyjemności.

Anna Maria Sieklucka o scenach seksu w filmie 365 dni

Wojewódzki dopytywał Sieklucką o jej narzeczonego – aktorka przyznała, że ma chłopaka, ale nie jest zaręczona. Partner Anny Marii ma na imię Łukasz. Są razem od ponad roku.

Sporo miejsca Kuba poświęcił walorom głównego bohatera „365 dni”. Dopytywał o to, jak się czuła aktorka stojąc naprzeciwko „wielkiego Włocha”. Sypały się żarciki o legendarnych rozmiarach przyrodzenia bohatera, dziewczęta śmiały się, a Kuba dopytywał, czy jest podobny do Włocha.

Blanka Lipińska komentuje seksistowski wywiad Vivy! z Sieklucką

– Moja dziewczyna powiedziała mi dziś, że z Włocha mam pesto w lodówce – wyznał gospodarz.

Anna Maria powiedziała też, że szczególnie trudny wyzwaniem podczas kręcenia filmu była dla niej scena masturbacji. Przyznała, że było jej niedobrze, gdy ją kręciła.

Oglądaliście show Kuby Wojewódzkiego? Anna Maria dała radę?

Sieklucka u Kuby Wojewódzkiego g

scena z: Michele Morrone, Anna Maria Sieklucka, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Michele Morrone, Anna Maria Sieklucka, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Michele Morrone, Anna Maria Sieklucka, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Anna Maria Sieklucka, SK:, , fot. Baranowski/AKPA