Anna Mucha (40 l.) opublikowała na Insta Story pikantne wideo, na którym pokazała się w zjawiskowym makijażu i seksownej bieliźnie. Aktorka wie, jak przyciągnąć uwagę. Z premedytacją kokietuje fanów.

Anna Mucha na zdjęciu sprzed 17 lat! Wspomina debiut w „M jak Miłość”

Anna Mucha w seksownym staniku na Instagramie

Anna Mucha nie bez powodu uchodzi za jedną z najseksowniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Status seks bomby przylgnął do niej na dobre po tym, gdy wystąpiła w gorącej sesji topless w magazynie dla Panów.

Anna Mucha rozpala zmysły na nowym zdjęciu: „Petarda”

Aktorka nagrała Insta Story na którym wystąpiła w mocnym makijażu i seksownej bieliźnie uwydatniającej jej kobiece wdzięki. Mucha kusi niczym w pamiętnej sesji dla Playboya, która rozpalała zmysły.

Hej dziewczyny. Panów nie witam, ponieważ panowie i tak się nie mogą skupić na tym, o czym mówię tylko są zajęci czym innym. A będę mówiła o bieliźnie – przyznała aktorka.

Anna Mucha w seksownej bieliźnie.

Anna Mucha w seksownej bieliźnie. Fot.Instagram:taannamucha.

Swego czasu Anna Mucha szczerze przyznała, że „seks lubi jak koń owies”. Zwróciła się do fanów z życzeniami samych przyjemności przyprawiając Internautów o szybsze bicie serca.

Życzę Wam całej masy przyjemności, przyjemności na co dzień, przyjemności od święta, przyjemności w kuchni, w sypialni, w pralni, przed kominkiem, za stodołą, na podłodze, na stole, i gdzie tam sobie jeszcze chcecie – powiedziała roześmiana.

Aktorka promienieje i wygląda na szczęśliwą. Można się domyślać, że związek z Jakubem Wonsem tak na nią działa. Para nie pozuje razem na ściankach, nie komentują również medialnych doniesień na temat swojej relacji – jednak mówi się, że są nierozłączni.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Anna Mucha chce być jak Kim Kardashian! Pozuje TOPLESS na rajskiej wyspie

Małgorzata Rozenek z Anną Muchą i Zofią Zborowską gwiazdami nowego filmu Patryka Vegi

Anna Mucha postawiła na jesienną metamorfozę. Aktorka ma BLOND włosy

Anna Mucha w krótkiej sukience i szpilkach w śniadanióce.

Anna Mucha w krótkiej sukience i szpilkach fot. Krzysztof Kuczyk / Forum

Anna Mucha jako jurorka w "Dance Dance Dance".

Anna Mucha/fot. Waldemar Kompała/Jan Bogacz/TVP.