ASAP Rocky prawdopodobnie nie wystąpi na Open’er Festival!
ASAP Rocky w tym roku ma być jedną z głównych gwiazd Open’er Festiva, który jest już w ten weekend. Ma też wielu fanów w Polsce, którzy już mogą się doczekać jego występu. Teraz wszystko wskazuje na to, że raper nie zagra na festiwalu.
Serwis TMZ opublikował nagranie, na którym artysta wdaje się w bójkę na ulicach Sztokholmu. Czytamy, że artysta pobił mężczyznę, bo zniszczył jego słuchawki. Po akcji gwiazda na Instagramie złożyła wyjaśnienia. Tłumaczy, że to on został zaczepiony przez tego mężczyznę, który miał zaczepiać nie tylko jego, a inną kobietę i łapać za pośladki.
Wyświetl ten post na Instagramie.
A$AP Rocky wczoraj wieczorem została aresztowano pod zarzutem pobicia. Wszystko wskazuje na to, że raper może nie zostać wypuszczony do czasu koncertu w Gdyni.
Czekamy na rozwój sytuacji w Szwecji. Nie ma jeszcze żadnych oficjalnych decyzji ani informacji. Na tę chwilę zaplanowane koncerty w Europie mają się odbyć zgodnie z planem
– czytamy na stronie facebookowej Open’era.
2 lata temu był w Krakowie na festiwalu i to był najgorszy koncert. Oprócz playback i „yol yol yol” wszedł na scenę 4o min później i skończył po 5 kawałkach. Tragedia
Pieprzeni ciapaci
I dobrze tak powalonym muziolom. Szkoda, że ten syn świni nie obskoczyl większego wpie# 🙂 Należało im się bo zaczepiali Rockiego, uderzyli ochroniarza i jeszcze molestowali kobiety.
No cóż ciapate krasnale myślały, ze tak jak Szwedzi inni im tez na wszystko pozwolą a tu zdziwko. Szkoda, ze nie dostali takiego wpie***** ze już nigdy by do nikogo nie skakali.
Rodowity Szwed ucierpiał w starciu z raperem prawda?