I tak księżniczka Beatrycze, starsza córka Sarah Ferguson i księcia Andrzeja, stanęła przed ołtarzem ze swoim wybrankiem.

Ślub księżniczki Beatrycze

34-letni Edoardo Mapelli Mozzi, jak większość przyzwoitych chłopców w jego wieku, jest milionerem. Ma też nieślubne dziecko z poprzedniego związku, jednak nie wzbudziło to tyle kontrowersji co pochodzenie i zawodowa przeszłość byłej księżnej Sussex Meghan Markle. Pomocny mógł okazać się fakt, że matką chrzestną przyrodniego brata oblubieńca jest matka jego żony, czyli Sarah Ferguson. Nie od dziś wiadomo, że Windsorowie kochają toksyczne i skomplikowane relacje, których nie powstydziliby się scenarzyści „Mody na sukces”.

Ekspertka od mowy ciała zauważyła coś NIEPOKOJĄCEGO na ślubie Beatrice

Ślub księżniczki Beatrice

Ślub księżniczki Beatrice fot. Instagram/royalfamily

Niestety sentymenty wzięły górę nad estetyką i księżniczka założyła suknię należącą do jej babci, królowej Elżbiety II, w której po raz pierwszy wystąpiła w 1962 roku na premierze filmu „Lawrence z Arabii”. Bo choć to piękny pomysł rodem ze starych legend, to jego realizacji bliżej do upiornych dreszczowców. Oryginalnie spódnica miała fason bombki, jednak dostosowanie jej do wzrostu Beatrycze wymusiło rezygnację z podwijanego dołu. Mimo tego zabiegu, suknia była po prostu za krótka. Do gorsetu doszyto bufiaste rękawy,  aby nagie ramiona panny młodej nie siały zgorszenia w domu bożym. To zadanie zostało powierzone skompromitowanemu ojcu narzeczonej.

Książę Andrzej nie chce nic mówić w sprawie byłego przyjaciela PEDOFILA – Jeffrey’a Epsteina

W ramach przyzwoitości nie opublikowano żadnego zdjęcia byłego przyjaciela Jeffery’a Epsteina, ale wiadomo, że odprowadził córkę do ołtarza. Przyjaźń z człowiekiem handlującymi nieletnimi widać jest mniej gorsząca niż sukienka z dekoltem. Swoją drogą warto zauważyć, że Elżbieta II jako młoda kobieta chętnie odsłaniała ramiona, co doskonale odtwarzają scenarzyści „The Crown”. Zapięta pod szyję Kate Middleton wygląda przy młodej Elżbiecie jak prowincjonalna katechetka.

Jacek Kurski na ślubnym kobiercu

W Polsce też mieliśmy królewskie zaślubiny. Były i ponowny prezes Telewizji Polskiej wziął drugi w swoim życiu ślub kościelny. Choć jego pierwsza żona wciąż żyje, to dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Sąd biskupi uznał 24-letnie małżeństwo Kurskiego za nieważne. Co ciekawe, wybranka byłego prezesa TVP także uzyskała kościelne stwierdzenie nieważności sakramentalnego związku. Spotkania się dwójki ludzi, którzy tkwili w nieistniejących związkach, nie można wytłumaczyć inaczej niż bożą łaską.

Jacek Kurski wziął drugi ślub kościelny. Pojawiło się mnóstwo osobistości (ZDJĘCIA)

W brytyjskiej rodzinie królewskiej istnieje tradycja, wedle której panna młoda składa swój bukiet ślubny na Grobie Nieznanego Żołnierza w Opactwie Westminsterskim. Zapoczątkowała ją Królowa Matka, kiedy po ślubie z księciem Albertem (późniejszym Jerzym VI, ojcem królowej Elżbiety II) położyła wiązankę na płycie upamiętniającej zabitych na polu bitwy. Przyszła monarchini w ten sposób uhonorowała swojego brata poległego w bitwie pod Loos.

Na polski grunt tę tradycję przeniósł Jarosław Kaczyński, który po ślubie Jacka Kurskiego udał się z nowożeńcami na Wawel, gdzie złożył wieniec na grobie Marii i Lecha Kaczyńskich. Jeszcze nie wiadomo, czy wszystkie młode pary będą musiały jeździć do Krakowa, czy wystarczy pójść w sukni ślubnej na grób kogokolwiek z rodziny szefa swojego męża. Może tematem powinna się zająć TVP? Seria „W czym na cmentarz” wzorowana na hicie TVN Style byłaby murowanym sukcesem. Program mógłby poprowadzić Christian Paul.

Christian Paul to jeszcze nic. Ten bohater z „Wiadomości” był później… ekspertem w TVP Info

 

Natomiast całkiem prawdziwy amerykański raper ma bardzo poważne problemy. Media na całym świecie żywią się chorobą Kanye Westa, co rusz wyciągając smaczniejsze kąski z koszmaru chorego człowieka. Serwisy od Stanów Zjednoczonych po Japonię opublikowały pierwsze zdjęcia Westa zrobione po wyprowadzce od Kim Kardashian. Paparazzi uchwycili zagubionego faceta, który po prostu potrzebuje spokoju.

Kanye West WYPROWADZIŁ się z domu. Teraz mieszka na swoim ranczo w Wyoming – Kim go wyrzuciła?

To samo widzieliśmy w 2007 roku, kiedy na wpół przytomna Britney Spears próbowała sobie przypomnieć słowa własnej piosenki na gali VMA MTV. Wtedy media skupiły się głównie na tym, że piosenkarka tuż przed występem pokłóciła się ze swoim fryzjerem i miała nieułożone włosy. Kim Karsahian i jej przedsiębiorcza matka zapewne już obmyślają plan na spieniężenie choroby muzyka i może niechcący uda im się zrobić coś pożytecznego.

Jamie Lynn Spears o Britney. „Nie macie PRAWA o niej mówić”

A czy show biznes odrobił pracę domową z empatii? Bardzo wątpliwe.  Choć świat czasami potrafi pięknie zaskakiwać.

Księżniczka Beatrice i Eduardo Mapelli Mozzi.

Księżniczka Beatrice i Eduardo Mapelli Mozzi pobrali się. Fot.Forum/Backgrid UK.

Jacek Kurski z żoną

Slub koscielny Jacka Kurskiego z Joanna Klimek Kurska, fot. Tomasz Jagodzinski / ArtService / Forum

Kanye West wysiada z samochodu

Kanye West/fot. FORUM

Sonda

poll-violet

Podoba Ci się suknia ślubna księżniczki Beatrice?

1
Ślub księżniczki Beatrice

Przepiękna!

2

Fajny pomysł na suknię w stylu vintage, ale widziałam/em lepsze kreacje

3

Kompletnie nie przypadła mi do gustu...