Blanka Lipińska trzyma byłego za udo
Choć w swoich powieściach Blanka Lipińska z wielką łatwością snuje romantyczne historie, to w jej życiu bywa z tym różnie.
Jak dotąd Lipińska nie znalazła jeszcze “godnego” kandydata, by zatrzymać się przy nim na dłużej. Przez jakiś czas była związana z Maciejem Buzalą, pasjonatem kitesurfingu. Później romansowała z Baronem. Niestety ani jeden ani drugi związek nie wypalił, mimo że wydawało się, że jest bardzo zauroczona jurorem “The Voice of Poland”. Aktualnie Baron jest w związku z Sandrą Kubicką z którą niedawno razem zamieszkali i tworzą piękny duet, przynajmniej w mediach społecznościowych.
Blanka Lipińska pozuje topless na Malediwach. Co za ciało!
Blanka dalej pływa na kite’ach i w tym celu ponownie odwiedziła Egipt. Całą “wycieczkę” oczywiście relacjonuje na swoim Instastory. Ku zaskoczeniu jej fanów w ostatniej relacji pojawił się jej były!
Blanka wrzuciła fotkę, którą opatrzyła emotikonami w kształcie płonących serc. Autorka erotycznych powieści siedzi tuż obok Maćka trzymając rękę na jego udzie!
Czy to oznacza powrót?
Blanka Lipińska wycięła tłuszcz z policzków. Teraz wyznaje: „Wisi mi skóra”




Szkoda, że Kubicka wparowała do gry wtedy gdy odpoczywali od siebie z Baronem. Gdyby nie ten pustak ze zrobionymi cyckami, to Blanka na bank odnowiłaby relacje z Baronem. Baron do niej bardzo pasował, kochała go. A ten pan na fotce jest tylko na pocieszenie, z braku laku.
To już chyba nie “ex” a aktualny,bądź przelotne odnowienie związku na jedną noc. Obstawiam jednak,że wrócili do siebie