Książę Harry i Meghan Markle nie planują polecieć do Wielkiej Brytanii na święta, mimo że będzie to pierwsze Boże Narodzenie królowej Elżbiety II bez jej męża, księcia Filipa, który zmarł w kwietniu.

Meghan Markle i książę Harry w bazie wojskowej w New Jersey! Co tam robili?

Jak Meghan i Harry spędzą święta?

Znawcy rodziny królewskiej zaznaczają, że mogą to być również ostatnie święta królowej, która skończyła 95 lat. Przypominamy, że królowa nie poznała jeszcze córeczki Harry’ego Lillybet Diany.

Do księcia i księżnej Sussex zostało wysłane zaproszenie, aby dołączyli do reszty rodziny królewskiej w posiadłości Sandringham.

Jest wiele rzeczy związanych z logistyką i planowaniem rodzinnych świąt, więc oczywiście pracownicy wiedzą, że Harry i Meghan nie przyjadą. Gdyby było inaczej, do tej pory organizatorzy wiedzieliby o ich przyjeździe, by wszystko przygotować – podało bliskie Pałacowi źródło.

To pierwsze Boże Narodzenie Jej Królewskiej Mości bez męża, więc można było mieć nadzieję, że zechcą z nią spędzić święta. Królowa miała ostatnio problemy zdrowotne, na pewno obecność jej ukochanego wnuka wpłynęłaby na nią pozytywnie – dodała osoba pracująca dla Pałacu.

Meghan Markle u Ellen DeGeneres: „Do samochodu wchodziłam przez bagażnik”

Uważa się, że Harry i Meghan nie chcą powodować zamieszania, które na pewno towarzyszyłoby ich wizycie. Inni uważają, że Harry i Meghan muszą się wziąć w garść i stawić czoła brytyjskiej opinii publicznej, to nieuniknione. Może zatem lepiej zerwać plaster… szybko?

A jak wy myślicie?

Wyszło ja naw, że Meghan i Harry byli WŚCIEKLI za te zdjęcia

Meghan Markle, książę Harry, fot. Agencja Forum

Meghan Markle, książę Harry, fot. Agencja Forum

 

Królowa Elżbieta i książę Filip już zaszczepili się na COVID-19

Królowa Elżbieta i książę Filip już zaszczepili się na COVID-19 fot. PA Images / Forum