Kaio Alves Goncalves stał się osobą znaną w Polsce dzięki Sandrze Kubickiej. Mieli stanąć na ślubnym kobiercu, a zakończyli związek w burzliwych emocjach i teraz nie mają ze sobą kontaktu.

Nowa dziewczyna Kaio

Tak wygląda nowa dziewczyna Kaio Alves Goncalves. Kolejna polska modelka…

Sandra Kubicka krótko po rozstaniu dowiedziała się, że Kaio ma już nową partnerkę: „Ona pisała do mnie kiedyś wiadomości, że jestem jej inspiracją. Jak łączę sobie teraz wszystkie kropeczki, to Kaio mówił mi kilka miesięcy temu, że w Miami jest jakaś podobna do mnie Polka, że też jest modelką i ma podobne oczy do mnie. Moim zdaniem przypadkowo chyba w jego życiu się nie znalazła” – mówiła w lipcu Kubicka w rozmowie z portalem „Pomponik”.

Później Kaio tłumaczył, że poznał Victorię 2 tygodnie temu i nie widział ani nie słyszał o niej wcześniej: „Powiedziałem Sandrze, że „ta Polka w Miami” to Aleksandra, nie Viktoria” – napisał na Isntagramie.

View this post on Instagram

Rio has my heart 💜

A post shared by Viktoria 🖤 (@viktoriagab) on

Wydawało się, że kolejna polska modelka jest tylko na pocieszenie po rozstaniu z Sandrą Kubicką. Okazuje się, że para nadal jest ze sobą i spędza razem dużo czasu. Spędzili wspólne wakacje w Saint-Tropez i Polsce, a teraz na swoje urodziny zabrał Victorię, a także mamę i córkę do Rio de Janeiro. Po relacjach na instastory można zauważyć, że modelka świetnie dogaduje się z córką Kaio i mamą. Z kolei Sandra Kubicka miała problemy w zbudowaniu dobrych relacji z nastolatką.

Sandra Kubicka ODPOWIEDZIAŁA na oświadczenie córki Kaio. „Kocham tę dziewczynkę”

Kaio Alves Goncalves dzisiaj opublikował pierwsze zdjęcie z Victorią na swoim profilu instagramowym. Fotografia pochodzi z plaży w Rio de Janeiro. Chyba w dzisiejszych czasach oznacza to, że związek jest na poważnie?

Wszystko czego potrzebujesz to blondynkę i paszport – napisał Kaio.

Zdjęcie skomentowała Marcela Leszczak, partnerka Michała Koterskiego.

Nice blond – napisała Leszczak. 

Kaio Alves Goncalves spotyka się z nową dziewczyną: Próbowałem zerwać z Sandrą od grudnia

View this post on Instagram

All you need is a blonde and a passport

A post shared by Kaio Alves Goncalves (@kaioalvesgoncalves) on