Sandra Kubicka kilka miesięcy temu rozstała się z Kaio Alves Goncalvesem, z którym była zaręczona, a wkrótce miał odbyć się ich ślub. Modelka początkowo informowała, że rozstają się w zgodzie, a poróżnił ich styl życia i odmienna wizja wspólnej przyszłości. Podczas konferencji promującej perfumy modelki, ta nie kryła, że ich relacje znacznie się pogorszyły, a teraz nie mają ze sobą kontaktu.

Sandra Kubicka otworzyła się na temat NOWEGO związku. „Cały świat przeciwko nam”

Córka Kaio negatywnie o Sandrze Kubickiej

Niedługo po tym, jak Sandra udzieliła kilku wywiadów, Kaio zabrał głos i zaczął się bronić i zaprzeczać słowom byłej narzeczonej. Nie tylko byli kochankowie mają do siebie pretensje. W całą sytuację zaangażowana jest Isabell, 13-letnia córka Kaio. Modelka często podkreślała, że nie mają najlepszych relacji, a bycie macochą dla nastolatki było dla niej trudne.

Ex narzeczony Sandry Kubickiej żałuje, że zdradził szczegóły rozstania: „Pozwoliłem, aby emocje przejęły kontrolę”

Isabell też nie ma najlepszych wspomnień. Nastolatka po tym jak zobaczyła jeden z wywiadów Kubickiej wydała oświadczenie, w którym wyznała m.in., że modelka nie próbowała się do niej zbliżyć, a wręcz odtrącała ją i zabrała jej ojca. Ponoć Kaio z powodu Sandry nie był nawet na 13. urodzinach córki.

WIĘCEJ TUTAJ: Córka Kaio wydała oświadczenie, po tym, jak zobaczyła wywiad z Sandrą Kubicką

Sandra Kubicka odpowiada córce Kaio

Portal „Plejada.pl” skontaktował się z modelką i poprosił, aby odniosła się do oświadczenia nastolatki. Jak zareagowała na słowa byłej pasierbicy?

Kocham tę dziewczynkę. Mam nadzieję, że u niej wszystko dobrze i jest szczęśliwa. A osobie, która ją wciąga w tę brudną grę – wybaczam. Mam nadzieję, że Isa też jej po latach wybaczy – napisała w komentarzu przesłanym „Plejadzie”.

Sandra Kubicka z córką Kaio

Isabell Goncalves, Sanra Kubicka/fot. Instagram/sandrakubicka

ZOBACZ TEŻ:

Wiemy, kim jest nowy chłopak Sandry Kubickiej. Jest przystojny i odnosi spore sukcesy

Sandra Kubicka komentuje wpis Kaio: Miałam depresję

Kaio Alves Goncalves, Sandra Kubicka na ściance

Kaio Alves Goncalves, Sandra Kubicka/fot. AKPA

Kaio Alves Goncalves, Sandra Kubicka na ściance

Kaio Alves Goncalves, Sandra Kubicka/fot. AKPA