Sandra Kubicka (25 l.) rozstała się z narzeczonym, Kaio Alves Goncalvesem i wróciła do Polski. W rozmowie z nami wyznała, że już się z kimś spotyka, ale nie snuje dalekich planów. Dziś jej były partner opublikował oświadczenie w sprawie tego, że miałby być nie do końca fair z Sandrą i związać się z dziewczyną, która była jej fanką.

Sandra Kubicka długo nie była singielką – przyznała, że z kimś się spotyka

Kaio Alves Goncalves o nowej dziewczynie i związku z Sandrą

Sandra Kubicka w rozmowie z portalem Pomponik, wyznała, że Kaio zaczął spotykać się z dziewczyną, Polką, która mieszka w Miami i sama pisała wiadomości do modelki.

Ona pisała do mnie kiedyś wiadomości, że jestem jej inspiracją. Jak łączę sobie teraz wszystkie kropeczki, to Kaio mówił mi kilka miesięcy temu, że w Miami jest jakaś podobna do mnie Polka, że też jest modelką i ma podobne oczy do mnie. Moim zdaniem przypadkowo chyba w jego życiu się nie znalazła.

On sam na swoim Instagramie pokazuje Viktorię, z którą teraz się spotyka. Zdementował jednak te doniesienia, jakby łączyło go coś z dziewczyną, o której mówiła Sandra.

Mówiąc wprost, poznałem Victorię 2 tygodnie temu, nie widziałem ani nie słyszałem o niej wcześniej. Powiedziałem Sandrze, że „ta Polka w Miami” to Aleksandra, nie Viktoria.

Napisał też, że Sandra z chłopakiem, z którym teraz się spotyka, zaczęła pisać jeszcze przed wyjazdem do Polski.

Sandra zaczęła rozmawiać z Wiktorem (aktualnym chłopakiem), gdy była w moim domu, na 3 tygodnie przed jej wyjazdem, a ja piszę to tylko dlatego, bo Wy, Polacy, musicie znać prawdę i rodzaj osoby, którą ona jest. Zawsze będzie się starała wyglądać dobrze, niszcząc innych, ale wybrała niewłaściwego faceta, aby to zrobić.

Kaio twierdzi, że już dawno chciał zakończyć związek z modelką.

Próbowałem zerwać z Sandrą od grudnia, wszyscy nasi przyjaciele i rodzina wiedzą o tym, ponieważ są świadkami, a wiele działań Sandry było bardzo przerażających, że nawet groziła śmiercią, jeśli ją opuszczę (…).

Jak myślicie, kto mówi prawdę? Czy Kaio powinien w ogóle udostępniać takie informacje?

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka fot. AKPA

Sandra Kubicka, Kaio Goncalves

Kaio Alves Goncalves, Sandra Kubicka, fot. Podlewski/AKPA.

Sandra Kubicka, Kaio Goncalves

Sandra Kubicka, Kaio Goncalves, fot. Podlewski/AKPA.