Sezon studniówkowy w pełni. Jeśli nie macie partnera na to wydarzenie… możecie iść z Dodą. Brzmi jak żart? Być może, ale dla jednej osoby stanie się to realną historią. Jak to możliwe? Wokalistka właśnie ogłosiła w social mediach konkurs, gdzie wygraną jest jej towarzystwo podczas tego typu imprezy.

Doda ogłasza, że zgłosiła się na Eurowizję!

Doda – co zrobić, żeby pójść z nią na studniówkę?

Co trzeba zrobić, by bawić się przed maturą z Dodą? W sumie to niewiele. Wystarczy z pełnym zaangażowaniem głosować na jej najnowszą piosenkę w różnych radiostacjach. Swoje działanie trzeba oczywiście odpowiednio udokumentować.

Jak wiecie, mój singiel właśnie trafił na różne listy przebojów radiostacji. Potrzebuje waszych głosów, potrzebuje waszego wsparcia, a Wy potrzebujecie mnie na studniówce. Zróbmy więc mały deal. Ogłaszam konkurs, maila podaję w opisie. Zapraszam do wysyłania na niego jak najwięcej screenów, które będą dowodem na to, że zagłosowaliście na moją piosenkę w różnych radiostacjach, których spis macie na mojej oficjalnej stronie internetowej. Możecie zatrudnić całą szkołę do wysyłania. Im więcej tych screenów, tym większe szanse na wygraną. A jeżeli jesteście już po studniówce, to jeszcze są walentynki. I zaznaczam, że mogę iść i z dziewczyną, i z chłopakiem – wyjaśnia na TikToku Doda.

Wokalistka dodała również, że wychodzi naprzeciw marzeniom swoich fanów, bowiem propozycji pójścia na studniówkę jako osoba towarzysząca dostaje co roku mnóstwo. I choć tańczenie poloneza nie leży w strefie jej pragnień, gotowa jest na takie poświęcenie dla swoich miłośników.

Weźmiecie udział w tym konkursie?

scena z: Doda, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Doda, fot. AKPA