Anna i Robert Lewandowscy po pół roku nieobecności w Polsce, przyjechali do Warszawy. Anna Lewandowska zobaczyła się już ze znajomymi i odwiedziła fryzjera, jednak nie po to przyjechali. W stolicy pojawili się ze względów zawodowych, ale też czeka ich duże rodzinne spotkanie.

Anna Lewandowska ma luksusowy SALON. Ten dodatek zechcesz mieć u siebie w mieszkaniu

Anna Lewandowska o powrocie do formy po drugiej ciąży

Trenerka przyjechała spotkać się ze swoim teamem, ale też ma zaplanowane wywiady. Jednego już udzieliła. Lewandowska pojawiła się w „Dzień Dobry TVN”, gdzie powiedziała o planach zawodowych, ale też poruszyła prywatne kwestie. Trenerka zdradziła m.in., że powrót do formy po drugiej ciąży, nie jest taki prosty.

Po drugim dziecku już nie jest tak łatwo wrócić do formy. Ważne, żeby nie robić tego z presją. Jest inaczej. Nie jest łatwo. Nie jest łatwo i to nie ma co się oszukiwać. Nie jest łatwo wrócić do takiej formy, jak po pierwszym dziecku. Ja po pierwszym dziecku, tak naprawdę, po dwóch tygodniach wróciłam do formy, a teraz jest wolniej – zdradziła trenerka.

https://www.instagram.com/p/CB7vZVWBgSF/

Siostra Roberta Lewandowskiego urodziła córkę

Anna Lewandowska o rocznicy ślubu

Paulina Krupińska i Damian Michałowski, którzy prowadzili sobotnie wydanie „Dzień Dobry TVN”, zapytali Annę o minioną rocznicę ślubu z Robertem Lewandowskim. Trenerka przyznała, że nie robią sobie prezentów z tej okazji, bo ważne dla nich jest to, co tu i teraz.

Nie dajemy sobie często prezentów. Skupiamy się na tym, co jest tu i teraz. Mąż wręcza mi bukiet kwiatów i to jest dla mnie bardzo dużo. To jest małżeństwo, to jest miłość. Dla nas prezentem w tym roku jest Laurka i my mamy do tego zupełnie inny stosunek. To jest wspaniałych 7 lat. 12 lat jesteśmy razem – mówiła Anna.

Dodała jednak, że z sentymentem dodawała na Instagram ślubne zdjęcie. Łezka w oku zakręciła się jej też, kiedy pokazała Klarze film ze ślubu.

Klara zobaczyła pierwszy raz film ze ślubu. I to jest niesamowite uczucie. Kiedyś mi wiele osób mi opowiadało, jak to jest pokazać swoim dzieciom film ze ślubu rodziców… No to powiem Wam, że wtedy ma się łezkę w oku – mówiła wzruszona Lewandowska.

ZOBACZ TEŻ:

Lewandowska i Rozenek-Majdan umęczone po nocy – Małgosia nie pokazała nawet twarzy

Anna Lewandowska w stylizacji na Kardashiankę

Laura Lewandowska już wyznacza trendy – jej sukienka stała się hitem

Anna Lewandowska pod studiem "Dzień Dobry TVN"

Anna Lewandowska/fot. AKPA

Anna Lewandowska pod studiem "Dzień Dobry TVN"

Anna Lewandowska/fot. AKPA

Anna Lewandowska pod studiem "Dzień Dobry TVN"

Anna Lewandowska/fot. AKPA