Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel mieli do zorganizowania wyjątkowe wydarzenie, ale i trudne zadanie, czyli komunię córki. Jak wiemy, para rozstała się na początku 2022 roku, więc tak naprawdę to jeszcze całkiem świeża sprawa i nie wszyscy tak szybko potrafią pozbierać się po złamanym sercu.

Katarzyna Cichopek zachwyciła wszystkich w tych BIAŁYCH KOZACZKACH!

Komunia córki Hakiela i Cichopek

Marcin Hakiel już jakiś czas temu zdradził, jak planują zorganizować komunię córce Helence. Już wtedy wyznał, że przyjęcie zorganizują osobno, więc to pokazuje, że jeszcze nie potrafią byli małżonkowie usiąść przy jednym stole:

Niedługo córka będzie miała komunię, to wiadomo, że będziemy w kościele razem, ale przyjęcia robimy już osobno. Stwierdziłem, że trzeba to przeżyć. Jest takie powiedzenie, że czas leczy rany, a ja nie do końca się z tym zgadzam. Wydaje mi się, że my sami je leczymy, że z biegiem czasu, jeżeli działamy i staramy się żyć według własnych zasad i w zgodzie ze sobą, jest coraz prościej -tłumaczył w rozmowie z „Wprost”.

Helenka Hakiel przyjęła pierwszą komunię świętą w kościele św. Elżbiety w Powsinie. Na miejscu pojawili się fotoreporterzy, którzy zauważyli rodzinę z obu stron rodziców. Nie zabrakło Maćka Kurzajewskiego oraz partnerki tancerza, Dominiki.

Kurzopki z dziećmi szusują po alpejskich stokach. Fani: „Rok temu takie same zdjęcia były z mężem…”

Jak relacjonuje „Fakt” Cichopek i Hakiel wyglądali na pogodzonych, chętnie się uśmiechali i stali obok siebie. Fotoreporterzy nawet upamiętnili moment, kiedy Kurzajewski robił zdjęcie Kasi i Marcinowi z ich córką.

Niestety po nabożeństwie już nie wyglądało tak ciekawie. Według tabloidu gwiazda PnŚ nie zaprosiła byłego męża na przyjęcie do swojego domu.

Cichopek doszła do wniosku, że ważniejszy jest wymiar duchowy niż materialny i uroczystości, ale po obiedzie w jej domu, Helenkę ma przejąć Marcin Hakiel, by zabrać córkę na spotkanie z jego rodzicami – relacjonował „Fakt”.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel spotkali się na wywiadówce. Polały się ŁZY!

Zdjęcia z uroczystości zobaczysz TUTAJ!

Taniec z gwiazdami program rozrywkowy, Polska 2005 scena z: Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel SK: , , , fot. Palicki/AKPA

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Bono, SK: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w „Pytaniu na śniadanie”, , fot. AKPA

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, fot. Baranowski/AKPA