Dagmara Kaźmierska największą rozpoznawalność zyskała po występach w programie „Królowe Życia”. Celebrytka pokazuje tam kawałek swojego życia, syna Conana, czy przyjaciół. Do tej pory jednak nie pokazywała mamy, która jest skrytą osobą i chce żyć z dala od blasku fleszy. Tym razem Dagmara zrobiła wyjątek i opublikowała rodzinne zdjęcie.

Dagmara Kaźmierska GROZI obserwatorce: Oby nie zasiadła sama pani na ławie sądowej”

Dagmara Kaźmierka pokazała mamę

Dagmara Kaźmierska w przeszłości zadarła z prawem i wylądowała w więzieniu. Jak sama powiedziała w jednym z wywiadów, odpokutowała swoje winy i jest teraz innym człowiekiem. Celebrytka w telewizyjnym show „Królowe Życia” dała się poznać jako osoba pozytywnie nastawiona, z odrobiną szaleństwa i o wielkim sercu.

Tak w młodości wyglądała Dagmara z „Królowych Życia” – fani są w SZOKU. „Jak cyganka”

Kaźmierska prężnie rozwija swoją karierę. Na Instagramie obserwuje ją 929 tys. Internautów. Ostatnio wystąpiła również w najnowszym filmie Patryka Vegi „Pętla”.

Gwiazdy na premierze filmu Patryka Vegi „Pętla”. Całe show skradła Katarzyna Warnke – jak czarna wdowa

Królowa życia do tej pory nie pokazywała mamy, jednak postanowiła zrobić niespodziankę fanom i opublikowała rodzinne zdjęcie. Kaźmierska przedstawiła mamę Romcię, po której Conan odziedziczył urodę. Trzeba przyznać, że podobieństwo jest uderzające. Syn Kaźmierskiej zdecydowanie jest podobny do babci.

Przedstawiam Wam moją Mamę Romcię. Którą usilnie proszę od kilku lat, żeby wzięła udział w KRÓLOWYCH. Ale konsekwentnie odmawia, argumentując: TY JUŻ RAZ DZIECKO KARIERĘ W SWOIM ŻYCIU ZROBIŁAŚ I PRZEZ TO O MNIE CAŁA POLANICA GADAŁA. JUŻ WIĘCEJ ROZGŁOSU NIE POTRZEBUJĘ. Ale może kiedyś, kiedyś. Tymczasem moje dwa serduszka jadą ze mną na Komunię do Antosia. I teraz już widzicie, że Conanek to jest cała Babcia Romcia. Nosek, oczy i usta po Romci. Nawet lewe oko opada Mu jak u mojej Mamci – napisała celebrytka.

View this post on Instagram

❤️MAMA❤️POMOŻE, ZAWSZE KIEDY POTRZEBUJESZ❤️NAKARMI , NAWET GDY NIE MA ZA CO ❤️PRZYTULI , KIEDY CI SMUTNO ❤️I KOCHA , BEZ WZGLĘDU NA WSZYSTKO -CO BYŚ NIE ZROBIŁ ❤️Po prostu 💙MAMA TO MAMA I NIKT JEJ NIE ZASTÀPI 💙Przedstawiam Wam moją Mamę Romcię ❤️Którą usilnie proszę od kilku lat , żeby wzięła udział w 👑KRÓLOWYCH 👑Ale konsekwentnie odmawia argumentując 😜😜😜TY JUŻ RAZ DZIECKO KARIERĘ 💣🙈W SWOIM ŻYCIU ZROBIŁAŚ I PRZEZ TO O MNIE CAŁA POLANICA GADAŁA 😜😜JUŻ WIĘCEJ ROZGŁOSU NIE POTRZEBUJĘ😜🙈Ale może kiedyś , kiedyś … Tymczasem moje dwa serduszka ❤️❤️ @conanbestia jadą ze mną na Komunię do Antosia ❤️ I teraz już widzicie , że Conanek to jest cała Babcia Romcia 😘😜nosek , oczy i usta po Romci 😍Nawet lewe oko opada Mu jak u mojej Mamci 😜😜😜😜Całujemy mocno ❤️ @conanbestia @optyk.kochanski

A post shared by Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77) on

Dagmara otwarcie napisała o swojej trudnej przeszłości i zdradziła, że jej mama nie chce występować w programie. Woli żyć z dala od blasku fleszy i bez rozgłosu. Internauci w komentarzach przyznali gwieździe rację i potwierdzili, że Conan to cała babcia.

  • Dagmara jesteś Najlepsza.

  • Super rodzinka.

  • Królowa nie tylko życia ale i słowa.

  • Rzeczywiście synek cała babcia.

  • Podobny do babci – pisali fani.

Wy również widzicie to podobieństwo?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Patryk Vega pokazał zwiastun nowego filmu Pętla – na ekranie Królikowski, Warnke, Stramowski, Dagmara Kaźmierska

Julia Wieniawa jak Dagmara z Królowych życia

Dagmara z „Królowych Życia” w szpitalu! „Ten człowiek dał mi drugie życie”

Dagmara Kaźmierska cała na czarno na ściance.

Dagmara Kaźmierska, fot. Podlewski/AKPA.

Dagmara Kaźmierska na premierze filmowej.

Dagmara Kaźmierska, fot. Podlewski/AKPA.

Dagmara Kaźmierska w futrze na czerwonym dywanie.

Dagmara Kaźmierska, fot. Podlewski/AKPA.