„Dance Dance Dance” jest jednym z najbardziej wyczekiwanych programów tej wiosny. Przed startem drugiej edycji show nie brakuje informacji na temat nowych osób w programie. Wiadomo, że będą to nowi uczestnicy, ale także jurorka i prowadząca.

Rafał Jonkisz wystąpi razem z młodszym bratem Krzysztofem w nowej serii „Dance Dance Dance”! (ZDJĘCIA)

„Dance, Dance, Dance” – nowa prowadząca

Kilka dni temu ogłoszono, że nową jurorką będzie Anna Mucha, która zastąpiła Ewę Chodakowską i zasiądzie obok Roberta Kupisza i Idy Nowakowskiej. Teraz są wieści o nowej prowadzącej. Dotychczas w tej roli mogliśmy oglądać Barbarę Kurdej-Szatan, ale od 29 lutego w show TVP2 obok Tomasza Kammela zobaczymy Tamarę Gonzalez Perea.

Dance Dance Dance to format nieporównywalny z żadnym innym – zarówno pod względem rozmachu, jak i poziomu trudności układów tanecznych, któremu muszą podołać współzawodniczące pary. Jestem ogromnie szczęśliwa, że jako prowadzącej ten program, będzie mi dane obserwować ich zmagania z bliska, tym bardziej, że taniec zajmuje szczególnie ważne miejsce w moim sercu. Cieszę się, że Polacy tak bardzo pokochali taniec i mam nadzieję, że po fenomenalnej poprzedniej edycji i tym razem zasiądą przed telewizorami. Trzymam kciuki za wszystkich uczestników i razem z Tomkiem Kammelem zrobimy wszystko, żeby być dla nich jak największym wsparciem! – mówi Tamara Gonzalez Perea blogerka i współprowadząca „Pytanie Na Śniadanie”.

Tomasz Kammel poucza ekspedientkę, bo nie chciała podgrzać mu rogala! Fani dziennikarza niezbyt zadowoleni

„Dance, Dance, Dance” – kiedy oglądać

Pierwsze zmagania uczestników, którzy będą musieli odwzorować choreografie ze znanych na całym świecie utworów, będziemy mogli oglądać 29 lutego o godzinie 20:05 w TVP2. Na scenie zatańczą Kasia Stankiewicz z siostrą Anią, aktorzy Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka, duet Fit Lovers – Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora oraz wspomniani wcześniej Rafał Jonkisz z bratem Krzyśkiem, a także Rafał Mroczek z Przemkiem Cypryańskim.

ZOBACZ TEŻ:

Patricia Kazadi rozpłakała się w „Dance, Dance, Dance”. Zalała się łzami i zdobyła się na szczere wyznanie

Nowy biznes Wojewódzkiego. Będzie WSPÓŁPRACOWAĆ z Muchą

Kim jest Małgorzata Tomaszewska, nowa gospodyni Pytania na śniadanie?

Tamara Gonzalez Perea/fot. mat prasowe

„Dance, Dance, Dance”/fot. mat. prasowe