Daniel Martyniuk to syn „króla disco polo” Zenona Martyniuka i Danuty. W przeciwieństwie do ojca nie słynie jednak z muzycznego talentu, a kontrowersji i głośnych afer oraz swoich problemów z prawem. W 2018 roku stracił prawo jazdy, gdy został przyłapany pod wpływem narkotyków. Został wówczas skazany na 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu, 10 tysięcy złotych grzywny oraz 6-letni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Krótko po wyroku wybuchła kolejna afera, gdy młody Martyniuk obraził i oczernił wymiar sprawiedliwości w swoich mediach społecznościowych. Jakiś czas temu o synu Zenka Martyniuka znów zrobiło się głośno za sprawą skandalu w hotelu Belvedere, z którego Daniel został wyprowadzony w kajdankach przez policję.

Daniel Martyniuk ponownie stanie przed sądem! Sprawą zajęła się prokuratura

Daniel Martyniuk usłyszał wyrok za znieważenie sędzi

Jakiś czas temu powróciły echa jego poprzedniej afery związanej ze zniesławieniem sędziny. Sprawa zakończyła się dla 34-latka pozytywnie, ponieważ w Sądzie Rejonowym w Zambrowie Martyniuk nie przyznawał się do winy, a jego obrońcy wskazywali na fakt, że nie ma dowodów, by to on był autorem obraźliwych wpisów. Ostatecznie sąd postanowił go uniewinnić. W międzyczasie wznowiono jednak śledztwo w tej sprawie, a prokuratura postanowiła ponownie przeanalizować obraźliwe, internetowe relacje, w których pojawiły się oskarżenia oraz zwroty takie jak „barachło” czy „cham”. Jak donosił portal „Świat Gwiazd”, prokuratura złożyła apelację w sprawie Martyniuka:

Zaznaczono, iż mężczyzna „pomówił pokrzywdzoną o takie zachowanie i właściwości, które naraziły sędziego na utratę zaufania potrzebnego do wykonywania zawodu”. Sprawa nabierze nowego toku.

W środę 27 marca 2024 roku ostatecznie zapadła decyzja – syn Zenka Martyniuka został prawomocnie uniewinniony od zarzutów zniesławienia i znieważenia przez Internet sędzi z Białegostoku. Sąd Okręgowy w Łomży oddalił apelację złożoną przez prokuraturę, jednocześnie obciążając kosztami postępowania Skarb Państwa. Informację przekazał PAP prezes łomżyńskiego sądu okręgowego, Jan Leszczewski.

Ochroniarz hotelu o kulisach afery z Danielem Martyniukiem! „Groził, że NAS ZNISZCZY”

pasekkozak

Daniel Martyniuk prawie zniszczył skrzypce warte 40 TYSIĘCY ZŁOTYCH! Wyciekły nowe fakty!

Daniel Martyniuk zrobił awanturę w Zakopanem 

Daniel Martyniuk zrobił awanturę w Zakopanem

Daniel Martyniuk wyrok w Białymstoku

Daniel Martyniuk pokazał partnerkę w bieliźnie

Daniel Martyniuk/fot. Instagram/daniel.martyniuk.89

Daniel Martyniuk i Ewelina w radiu

Daniel Martyniuk i Ewelina w radiu