David Beckham został sfotografowany podczas rejsu gondolą po kanałach w Wenecji. Towarzyszyła mu jego ukochana córka Harper Seven.

Harper Seven jest ukochaną córką Davida Beckhama

48-letni gwiazdor był w wyjątkowo dobrym humorze. Cały czas obejmował i całował swoją 10-letnią córeczkę. Nie od dziś wiadomo, że Harper Seven jest wyczekaną i ukochaną córeczką swojego tatusia.

Victoria Beckham zastrzegła prawa do imienia córki Harper Seven

Dziewczynka przyszła na świat jako czwarte i najmłodsze dziecko byłego piłkarza i Victorii Beckham. Para wielokrotnie mówiła, że marzy o córce.

WOW! Weselna sukienka Victorii Beckham robi wrażenie!

Para doczekała się także trzech synów – 21-letniego Brooklyna, 19-letniego Romeo i 17-letniego Cruza. Chłopcy mają już swoje życie i nie spędzają tyle czasu z rodzicami, co kiedyś, więc Harper Seven jest teraz prawdziwym oczkiem w głowie rodziców.

Ślub Brooklyna Beckhama już w sobotę! Co o nim wiemy?

Niedawno najstarszy syn ożenił się z amerykańską dziedziczką Nicolą Peltz. Już w krótce może się okazać, że Victoria i David będą mieli kolejne słodkie maleństwo, tym razem w postaci wnuka.

venice, ITALY – Pictured: David Beckham – Harper Seven Beckham, Credit line: Cobra Team / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

venice, ITALY –  Pictured: David Beckham – Harper Seven Beckham, Credit line: Cobra Team / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

venice, ITALY – *PREMIUM-EXCLUSIVE* – , Credit line: Cobra Team / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

venice, ITALY – , Pictured: David Beckham – Harper Seven Beckham, Credit line: Cobra Team / BACKGRID / Backgrid UK / Forum