Christina Aguilera (38 l.) na jakiś czas zniknęła z mediów i przestała udzielać się na Instagramie tak często, jak miała w zwyczaju. Piosenkarka zajęła się pracą i koncertowaniem, ale wygląda na to, że postanowiła dać sobie odrobinę luzu. Niebawem zbliżają się urodziny gwiazdy, dlatego Aguilera zamierza spędzić ten czas w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Publikując najnowsze selfie na swoim profilu, podniosła temperaturę pokazując się w kusym kostiumie.

Christina Aguilera zabrała partnera i dzieci na premierę. Nowa fryzura NIE dodała jej urody (ZDJĘCIA)

Christina Aguilera świeci biustem na Instagramie 

Christina Aguilera opublikowała wyzywające selfie, 11 grudnia na swoim Instagramie. Piękna piosenkarka patrzy prosto w obiektyw aparatu, ubrana w strój, którym oddała hołd latom 80. Aguilera założyła na siebie neonowo-pomarańczową górę, która miała ekstremalnie głęboki dekolt. Piosenkarka słynie z tego, że lubi przerysowany wygląd i mocny makijaż. Patrząc na jej najnowsze zdjęcie, przypomniały się nam jej czasy młodości, gdy chętnie malowała mocne kreski na oku. Niezmienienie od wielu lat Aguilera ma platynowe blond włosy, które tym razem zostały ułożone w wysoki, ciasny kucyk.

Piosenkarka miała ważne ogłoszenie: jej 39. urodziny, przypadają 18 grudnia. Wygląda na to, że diva nie może doczekać się prezentów i świętowania. Znając zamiłowanie Aguilery do imprezowania, podejrzewamy, że impreza urodzinowa będzie hucznie obchodzona i równie hucznie oblewana. 

Energia Strzelca. Ładowanie urodzinowego nastroju – podpisała zmysłowe zdjęcie piosenkarka 

Obserwatorzy wokalistki czekali na takie zdjęcie. W sekcji komentarzy masowo pisali, że Aguilera wygląda rewelacyjnie, przy okazji wychwalając jej gust modowy.

Omg, jesteś WSPANIAŁA

Prawdziwa bogini

Zachwycająca –  komentowali fani 

Bez względu na okazję Christina wie, jak wywrzeć wrażenie. Myślicie, że wokalistka ubierając tak problematyczne stroje korzysta z patentu Kim Kardashian i podkleja piersi taśmą?

Christina Aguilera w pomarańczowym kostiumie chwali się biustem:

Ładnie wyszła?

ZOBACZ WIĘCEJ:

SZOK! Co Christina Aguilera zrobiła ze swoimi ustami? Wokalistka wygląda komicznie

Pijana Christina Aguilera na wakacjach (ZDJĘCIA)

Christina Aguilera w Disneylandzie z dziećmi i mężem. Znowu PRZYTYŁA