Gene Hackman (94 l.) to jeden z najwybitniejszych aktorów w historii Hollywood. Gwiazdor ma na koncie 2 Oscary, 3 Złote Globy, a do tego statuetkę BAFTA, Screen Actors Guild Awards (SAG), a nawet Srebrnego Niedźwiedzia z berlińskiego festiwalu. Dziś gwiazdor jest nie do poznania, ale nikogo to nie powinno dziwić, Gene Hackman jest na dobrej drodze do 100-tki!

Gene Hackman widziany pierwszy raz od 2 lat

Gene Hackman został właśnie sfotografowany ze swoją żoną Betsy Arakawą (62 l.). Para została sfotografowana razem po raz pierwszy od 21 lat. Ostatni raz widziano ich razem podczas rozdania Złotych Globów w 2003 roku.

Hackman i Arakawa poznali się, gdy ta pracowała na pół etatu w siłowni w Los Angeles, do której aktor często uczęszczał.

Gene Hackman ma 94 lat

94-latek z małżonką jedli wczesną kolację w „Pappadeaux Seafood Kitchen” w Santa Fe w stanie Nowy Meksyk. Hackman wspierał się na ramieniu ukochanej, chociaż na niektórych zdjęciach widać aktora, który bez pomocy laski czy drugiej osoby wychodzi ze sklepu spożywczego. Gratulujemy kondycji i życzymy jeszcze długich lat „na chodzie!

94-letnia królowa Elżbieta jeździ konno! Wow

Gene Hackman wycofał się z kariery aktorskiej w 2004 roku i od tego czasu ukrywa przed paparazzi i światem mediów w swojej rezydencji – ranczu w stylu rustykalnym w Santa Fe, gdzie mieszka z Betsy Arakawą, z którą ożenił się w 1991 roku.

Chociaż prywatna para nigdy nie miała wspólnych dzieci, Hackman ma trójkę z pierwszego małżeństwa z Faye Maltese (rozwód w 1986 roku): Christophera (64 l.), Elizabeth (61 l.) i Leslie (57 l.).

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: