W miniony weekend do mediów dotarło nagranie rozmowy Katarzyny Cichopek z Maciejem Kurzajewskim. Przysłał je anonimowy nadawca i oprócz mediów, osoba ta ponoć wysłała je także do ich pracodawców, czyli do TVP i Marcina Hakiela. Podsłuchanie tych dwojga może oznaczać, że Katarzyna Cichopek jednak jest w bliskich relacjach z Maciejem Kurzajewskim.

PODSŁUCH z nagraniem Cichopek i Kurzajewskiego DOTARŁ do Marcina Hakiela! „Było to dla mnie STRASZNE”

Detektyw Rutkowski o sytuacji Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Detektyw Rutkowski od razu zaproponował pomoc prowadzącym „Pytania na śniadanie” w znalezieniu sprawcy tego podsłuchu. Teraz w rozmowie z „SuperExpressem” zdradza, kto mógł stać za nagraniem:

Takie nagrania wykonuje się najczęściej, aby mieć dowody zdrady jednego ze współmałżonków, po to, aby później mieć przewagę podczas sprawy rozwodowej w sądzie. Często takie rozprawy to bezpardonowa walka – uważa Krzysztof Rutkowski.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podsłuchiwani! Dziennikarz zabrał głos

Druga teoria Rutkowskiego to taka, że ktoś jest zazdrosny o zawodowe sukcesy Katarzyny Cichopek:

Niewykluczone, że może chodzić również o zniszczenie danej osoby w branży. Nie oszukujmy się w show-biznesie trwa walka o każdy grosz, jest spora konkurencja szczególnie w tych czasach. Osłabienie pozycji to szansa dla konkurencji. Na razie są zbierane dowody, potem powinno ruszyć dochodzenie. Być może nieprędko poznamy odpowiedź na pytanie: kto stoi za podsłuchami? – tłumaczy.

Krzysztof Rutkowski

Krzysztof Rutkowski/fot. AKPA

Marcin Hakiel w rozmowie z „Faktem”  przyznał, że usłyszenie rozmowy Katarzyny Cichopek z Maciejem Kurzajewskim było dla niego bolesnym doświadczeniem:

W weekend z nieznanego mi maila też dostałem nagrania z byłą żoną. Było coś o kościele i generalnie było to dla mnie straszne i nieprzyjemne. Nie chcę o tym myśleć, chcę się skupić na sobie i dzieciach – powiedział Marcin Hakiel.

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Wiemy, kto złożył pozew o rozwód!

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski Fot. Piętka Mieszko/AKPA