Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela zszokowało opinię publiczną. Para do tej pory nie zdradziła, co było powodem ich rozstania. Tuż po wydaniu oświadczenia pojawiły się plotki, że Katarzyna Cichopek jest w bliskich relacjach z Maciejem Kurzajewskim. Niektórzy internauci wprost piszą o ich romansie… Nie bez powodu pojawiły się takie plotki, w końcu od 1,5 roku prowadzą razem „Pytanie na śniadanie”, a dziennikarz sam rozwiódł się po 23 latach z Pauliną Smaszcz na początku 2020 r.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel PODZIELILI majątek wart 10 milionów! Co komu przypadło?

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel – rozwód

Katarzyny Cichopek wydaje się, że dobrze przechodzi rozwód. Inaczej jest z Marcinem Hakielem, który przyznał, że chodzi na terapię i nadal mieszka w ich wspólnym mieszkaniu, a to prezenterka  przeniosła już swoje rzeczy do nowego lokum.

Kasia zabrała swoje rzeczy i zawiozła je w nowe miejsce zamieszkania. Kasia zamieszkała w bardzo ekskluzywnym miejscu na warszawskim Mokotowie – dowiedział się „SuperExpress”.

To już pewne! Kasia Cichopek wprowadziła się do nowego mieszkania

Teraz tabloid dowiedział się kolejnych informacji dotyczących rozwodu najpopularniejszej pary w Polsce. Okazuje się, że to Marcin Hakiel złożył pozew o rozwód! 

 „Super Express” potwierdził, że pozew rozwodowy trafił już do warszawskiego sądu okręgowego. Złożył go Marcin Hakiel. Para czeka teraz na ustalenie daty rozprawy – czytamy. 

Jednak to nie wszystko, ostatnio Katarzyna Cichopek została sfotografowana pod biurem znanej warszawskiej prawniczki rozwodowej. Co najlepsze, ten sam adwokat reprezentował Macieja Kurzajewskiego podczas rozwodu z Pauliną Smaszcz.

Katarzyna Cichopek widziana pod domem Macieja Kurzajewskiego?

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Katarzyna Cichopek, Anna Lewandowska Fot. AKPA

Katarzyna Cichopek, fot. Podlewski/AKPA

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel Fot. Kurnikowski/AKPA