Doda bardzo dba o swoje zdrowie, figurę i styl życia. Nie pali papierosów, nie je słodyczy, a w młodości trenowała lekkoatletykę. Przez całe swoje życie zmagała się chorobą kręgosłupa, przeszła nawet kilka operacji. Piosenkarka głośno o tym mówiła i śpiewała. Wielokrotnie ostrzegała swoich fanów przed bóle kręgosłupa, żeby tego nie  bagatelizować.

Choroba Dody

Dziewczyny z Dubaju – Maria Sadowska wyreżyseruje film Dody i jej męża, Emila Stępnia

Teraz Doda zmaga się z kolejnym problemem. Podzieliła się z fanami na Instagramie, że od wczoraj ma w uszach dziwne szumy. Dzisiaj wybrała się do lekarza:

Wszystko z uchem jest dobrze, nie mam żadnego stanu zapalnego. Jutro mam kolejne badania słuchu i ucha wewnętrznego. Dzisiaj spało mi się trochę lepiej. Zdjęłam nakładki na aparat, bo podejrzewam, że ten pisk może być też od tego.

Doda o Edycie Górniak w My Way: Totalnie się ośmieszyła tą swoją INFANTYLNOŚCIĄ

Po kilku godzinach piosenkarka znowu przemówiła na Instagramie. Powiedziała, że dostała lek sterydowy i zaczęło jej piszczeć w obydwóch uszach i jeszcze głośniej.

View this post on Instagram

Mam 35 lat.Czuje się najlepiej w swoim życiu. Mentalnie i fizycznie jestem we wspaniałym momencie. Pełnym samoakceptacji , wolności ,spokoju ,dystansu i równowagi. Czuje swój organizm i moje potrzeby lepiej niż kiedykolwiek. Jeżeli bierzecie do serca moje słowa ,to …lubcie siebie. Bądźcie swoimi najlepszymi przyjaciółmi : WYBIERZCIE ZDROWY TRYB ŻYCIA! Poza zabawą …mądrze się odżywiajcie,uprawiajcie sport, pamiętajcie o regeneracji ,nie faszerujcie się chemią, nie przeginajcie z używkami,nauczcie się śmiać z własnych błędów ale wyciagajcie wnioski z porażek.Doceńcie chwile sami ze sobą w ciszy i spokoju. Skoro z domu wyrzucamy śmieci to wyrzucajmy też z głowy i z ciała.Tylko od Was zależy jak stabilnie będzie funkcjonować Wasza psychika.Wszystko jest dla ludzi ale za wszystko to przyjdzie nam spłacić kiedyś kredyt,który daje nam organizm. Po co zaciągać tak duży? Wszystko fajne co nam daje jest za darmo🤷🏼‍♀️Zwłaszcza do młodych : od tego jak prowadzicie się teraz będzie zależało jak będziecie się czuć na moje 35 „stare lata”😁trust me bitches. love u‼️więcej przeczytacie w najnowszym wywiadzie jubileuszowego wydania magazynu @party.pl

A post shared by LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) on