Doda od jakiegoś czasu szczególnie często chwali się swoją sylwetką. Pokazuje ją w kusych ubraniach, a na wakacyjnych wyjazdach chwali się sesjami w bikini. Tym razem znów to zrobiła i przyznała, że jest niezwykle dumna z pracy, jaką włożyła w to, by na chwilę przed 37. urodzinami móc pochwalić się tak wysportowaną figurą.

Doda pokazała zdjęcie z PIERWSZEGO spotkania z Emilem. „Trochę się zmieniliśmy”

Doda pokazała się w bikini

Niemal za każdym razem, kiedy Doda publikuje podobne zdjęcia, nie brakuje pytań, jak jej się udało dojść do takiej formy, co je, czego nie je, ile razy w tygodniu ćwiczy. Kiedyś przyznała, że nad taką formą pracowała „całe życie”, ale był moment, w którym zaczęła zauważać efekty – było to, kiedy odstawiła alkohol i mięso. Na prośbę internautów podzieliła się także swoją wagą oraz wymiarami. Przy 169 cm wzrostu waży 53 kilogramy, a jej wymiary to 92-62-92. Dziś nie kryje, że jest dumna z tego, co udało jej się osiągnać.

Za dwa tygodnie kończę 37 lat i jestem naprawdę dumna z pracy, którą włożyłam w swoją sylwetkę i tryb życia. Dla niektórych to świecenie tyłkiem, dla mnie dowód, że wiek moża mieć w dosłownie w d… – napisała z dumą.

ZOBACZ TEŻ:

Doda pokazała sesję zdjęciową sprzed 15 lat. „Różowa szalona Doda miewała też inne oblicza”

Doda ujawniła, kto otrzyma część majątku po jej śmierci

Doda w kostiumie kąpielowym

Doda/fot. Instagram/dodaqueen

Doda w bikini

Doda/fot. Instagram/dodaqueen

Doda chwali się figurą

Doda/fot. Instagram/dodaqueen

Doda na wakacjach

Doda/fot. Instagram/dodaqueen