„Dziewczyny z Dubaju” okazały się tegorocznym kinowym hitem. To bez wątpienia najlepsze polskie otwarcie 2021 roku. Film jest oparty na głośnej książce Piotra Krysiaka pod tym samym tytułem. Dziennikarz napisał ją na podstawie długiego śledztwa opartego na dokumentacji sądowej. Do dziś wszyscy się zastanawiają, kto był zamieszany w tzw. aferę dubajską.

„Dziewczyny z Dubaju”: padł rekord! Doda i ekipa ZACHWYCENI

Film „Dziewczyny z Dubaju”

„Dziewczyny z Dubaju” zaliczyły najlepsze polskie otwarcie 2021 roku, z widownią liczącą aż 278 893 osób w tydzień! Jest to pierwsza polska produkcja, na dodatek stworzona przez kobiety, która uzyskała tak spektakularny wynik od początku pandemii.

To o nich Doda nagrała film „Dziewczyny z Dubaju”!

Doda pochwaliła się kolejnym sukcesem: „Dziewczyny z Dubaju” lecą w kinach od trzech tygodni i nadal są na pierwszym miejscu oglądanych filmów w 2021 roku (602,4 tys. widzów). Daleko za nimi są: „Furioza”, „Wesele, „Teściowie” i „Small World”.

Dziękuje Wam, jesteście wspaniali, a to zaledwie podsumowane Polskiego rynku. Dodajmy pełne sale Polonii w 10 krajach za granicą! Film już się zwrócił i po zaledwie 10 dniach zaczął na siebie zarabiać, to całkiem niezły producencki debiut. Jednak ponieważ skromność jest moją nadrzędną wartością to pozwolę Wam zostawić jedynie po jednym komplemencie na mój temat w komentarzach. Dajcie znać, w który fragmencie filmu poczuliście „rękę pani Dody” – napisała Rabczewska.

Jednak to nie wszystko! Jak dowiedział się „Super Express”, Doda zarobiła na filmie „Dziewczyny z Dubaju” już 10 milionów złotych! Jednak jak sama zapowiedziała, z filmu nie zarobi ani złotówki, a inwestorzy, którzy zaufali i pożyczyli pieniądze na produkcję.

Premiera filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Dody nie było, ale obsada nie zapomniała o niej…

 

Doda/fot. Podlewski/AKPA

Doda pozuje na ściance

Doda/fot. AKPA

Doda na planie dziewczyn z Dubaju

Doda na planie dziewczyn z Dubaju, Od lewej: Iacopo Ricciotti, Dorota Rabczewska-Stępień i Andrea Preti, fot. materiały prasowe