Po wielu wzlotach i upadkach w piątek do kin trafiły „Dziewczyny z Dubaju” – film, wokół którego narosło tyle afer i skandali, że nawet osoby deklarujące brak zainteresowania produkcją, zerkały kątem oka na dalsze losy filmu.

Niewątpliwie część z tych osób wyruszyła do kin, by przynajmniej mieć co hejtować, jednak niezależnie od pobudek jedno okazało się pewne – „Dziewczyny z Dubaju” zaliczyły najlepsze polskie otwarcie 2021 roku, z widownią liczącą aż 278 893 osób! Jest to pierwsza polska produkcja, na dodatek stworzona przez kobiety, która uzyskała tak spektakularny wynik od początku pandemii.

Premiera filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Dody nie było, ale obsada nie zapomniała o niej…

„Dziewczyny z Dubaju”: padł rekord! Doda i ekipa ZACHWYCENI

Zachwycone, a niekiedy wzruszone sukcesem filmu, głos zabrały m.in Doda, reżyserka Maria Sadowska oraz aktorki: Paulina Gałązka i Kasia Sawczuk.

Doda w typowym dla siebie stylu, żartobliwie zapowiedziała już plany na kolejne filmy:

Mój debiut producencki „dziewczyny z Dubaju” z wynikiem prawie 300 tys widzów w weekend POBIŁ REKORD oglądalności 2021 roku. Strach pomyśleć co będzie jak się rozkręcę przy kolejnym filmie. DZIĘKUJE WAM! ps: nie ukrywam ,że niezwykle przyjemnie uzmysłowić sobie ze laski ( reżyserka @mariasadowska ) wyprzedziły facetów ….i to jakich – ( Smarzowski, Ridley Scott, Vega ) „sorry chłopcy ,nie tym razem” jak to mówi nasza filmowa Emi.

HIT! Doda wkradła się na premierę „Dziewczyn z Dubaju” i nikt jej nie zauważył! „Ochroniarz nie chciał mnie wpuścić”

Z kolei Maria Sadowska skupiła się na podziękowaniach dla wszystkich, którzy wspierali ją w tej drodze do sukcesu:

Kochani !!!! Dla nas dziś to przełomowa chwila . Ten film zrobiły kobiety . Choć tak różne to solidarne i zawsze dążące do porozumienia . Dziś dzięki wam ,naszej wspaniałej publiczności , udowodniłyśmy , ze my tez możemy powalczyć o zwycięstwo w box office i pokonać Gucciego , Pitbulla i Wesele – bardzo dobre filmy zrobione przez mężczyzn . Dziękuje wam bo wierze , ze szklane sufity można zbić i to dopiero początek ! Dziękuje za tysiące wiadomości którymi mnie zasypaliście od wczoraj . Dziękuje za fantastyczne recenzje ! Jeszcze raz uwierzyłam , ze nie ma tak trudnej drogi z której warto byłoby zawrócić . Robiliśmy ten film pod ogromną presją w środku pandemii – uwierzcie mi nie było łatwo …. Dziś czuje się sama jak bohaterka filmu , który kończy się tak niesamowitym happy endem . @dodaqueen byłaś mega dzielna ! Obie byłyśmy . I czas na szampana !

Maria Sadowska o pracy z Dodą i aferze wokół filmu „Dziewczyny z Dubaju”

Kasia Sawczuk prócz zachwytu nad rekordem, wykorzystała ten moment by podzielić się wspomnieniami z planu i powrzucać zdjęcia z ekipą:

W weekend otwarcia 280 000 widzów, whaaat? Rekordowy wynik w 2021 roku. Tak jest! W swoim imieniu i imieniu całej ekipy- DZIĘKUJĘ. Włożyliśmy w ten projekt całe serducho pracując na trzysta procent każdego dnia, and believe me, it wasn’t easy, especially for the crew.

Katarzyna Sawczuk o scenach erotycznych w Dziewczynach z Dubaju

Również wcielająca się w główną kobiecą rolę Paulina Gałązka serdecznie pogratulowała całej ekipie:

Doszły mnie słuchy, że „Dziewczyny z Dubaju” miały w weekend 280 000 widzów
Ten post dedykuję całej wspaniałej Ekipie. Nam wszystkim, którzy z wielkim zaangażowaniem i oddaniem tworzyliśmy film!

Paulina Gałązka o swoim umięśnionym brzuchu. Zrobiłam go na potrzeby kultowego filmu

scena z: Doda, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Doda, fot. AKPA

Premiera filmu: " Dziewczyny z Dubaju". Dody nie było, ale nie zapomniały o niej...

Maria-Sadowska fot. AKPA/Piętka Mieszko

Premiera filmu: " Dziewczyny z Dubaju". Dody nie było, ale nie zapomniały o niej...

Katarzyna-Sawczuk fot. AKPA/Piętka Mieszko

Premiera filmu: " Dziewczyny z Dubaju". Dody nie było, ale nie zapomniały o niej...

Paulina-Gałązka fot. AKPA/Piętka Mieszko