Doda (36 l.) zakończyła prace nad filmem „Dziewczyny z Dubaju”, którego jest producentką. Wokalistka regularnie publikowała zdjęcia z planu a teraz postanowiła przy okazji zdradzić jeden szczegół na swój temat. Gwiazda przyznała, że tak naprawdę jest chłopczycą i nie lubi się malować ani stroić. Internauci mają jednak inne zdanie. W komentarzach rozpętała się prawdziwa burza a Doda odgryzła się mocną ripostą.

Płacząca Doda przeżywa zakończenie zdjęć do filmu „Dziewczyny z Dubaju”: „Po co mi to było”

Doda przyznała, że jest chłopczycą

Doda nie ukrywa smutku z powodu zakończenia prac nad filmem „Dziewczyny z Dubaju”. Rabczewska przywiązała się do ekipy filmowej i ciężko jest jej wrócić do codzienności. Artystka postanowiła zdradzić jeden szczegół na swój temat. Z pewnością fani nie spodziewali się po niej takiego wyznania.

Doda zrobiła seksowny trening POŚLADKÓW. Sceny jak z filmu dla dorosłych!

Gwiazda opublikowała na Facebooku obszerny wpis, w którym wyjawiła – że nie jest taką osobą, za jaką biorą ją fani. Rabczewska nie przepada za strojeniem się i malowaniem. Wokalistka przyznała, że jest chłopczycą i preferuje męskie hobby.

Uwaga – obalam kolejny mit na swój temat. Jestem CHŁOPCZYCĄ. Nienawidzę się pindrzyć,stroić ,spędzać godzin w wannie ze świecami i wszystkich kobiecych rytuałów. Jeszcze dodatkowo jestem ekscentryczką wiec przyjaciele wciąż biją sie z myślami czy bliżej mi do Włóczykija czy małej Mi z filmu “muminki.” Wole męskie hobby,męskie filmy i po męsku załatwiam swoje sprawy. Nie jestem sentymentalna ,płaczliwa i nie wiszę facetowi na ramieniu choć go kocham. Wole spać sama bo przynamniej sie wysypiam – zaczęła wokalistka.

Doda przyznała, że jest chłopczycą.

Doda przyznała, że jest chłopczycą. Fot.Instagram/dodaqueen.

Burza pod postem Dody

Pod postem pojawiła się masa komentarzy. Część Internautów zarzuciła Dodzie hipokryzję. Rabczewska postanowiła odpowiedzieć na jeden z nich i zrobiła to w niewybrednych słowach. Gwiazda znana jest z ciętego języka.

  • Zaleciało hipokryzją. Doda nie lubi się pindrzyć.

  • Nienawidzisz się pindrzyć a jednak tyle operacji już zrobionych masz, ciągle w wyzywających ubraniach chodzisz to chyba coś się tu nie zgadza.

  • Mówi to osoba, która w sposób szczególny uwielbia się pindrzyć, która na różne gale nakłada na siebie tony makijażu i ubiera takie sukienki, żeby zwrócić na siebie uwagę wszystkich wokoło. (…) Nie nawijaj ludziom makaronu na uszy, że nie lubisz się stroić. Ty jesteś taką kobietą, która wręcz kocha się pindrzyć i pokazywać całemu światu. Oglądałam z Tobą wiele wywiadów i wręcz zabiegasz o atencję, bo co chwilę pytasz jak wyglądasz itd. Jesteś właśnie przykładem kobiety, która ma wręcz obsesję na punkcie swojego wyglądu i zwracania na siebie uwagi.

  • Widzisz jak się poświęcam dla kreacji scenicznej i show biznesu ?W  dupie byłaś i gówno wiesz my sweet Bitch – odpowiedziała Rabczewska.

Spodziewaliście się takiego wyznania po artystce?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Doda pokazała wnętrze luksusowego jachtu. Jennifer Aniston też na nim wypoczywała

Doda zapowiada ZMIANY w życiu prywatnym i zawodowym. „Niektórych zszokują, niektórym dadzą do myślenia…”

Doda kolejny raz SKRADŁA show na ściance? Zjawiła się w zabójczej mini

Doda w eleganckiej kreacji pozuje na ściance.

Doda/fot. AKPA.

Doda pozuje na czerwonym dywanie.

Doda/fot. AKPA.

Doda w połyskującej mini - z mężem Emilem Stępniem.

Doda z mężem Emilem Stępniem fot. Jacek Kurnikowski/AKPA.