Dorota Szelągowska (39 l.) czas kwarantanny spędza na Warmii, gdzie projektantka ma wiejski dom. Szelągowska pokazuje na Instagramie klimatycznie urządzone wnętrza. Wiadć, że podczas pandemii nie próżnuje, tylko dopieszcza swój dom. Tym razem pokazała metamorfozę malutkiej sypialni. Nie uwierzycie, co wymyśliła Dorota w zastępstwie dla karnisza.

Tutaj Dorota Szelągowska spędza majówkę. IDEALNE miejsce do odpoczynku

Dorota Szelągowska pokazała metamorfozę sypialni dla gości

Dorota Szelągowska pandemię koronawirusa spędza wśród przyrody, projektantka wyjechała na wieś – do domu na Warmii. Szelągowska chętnie publikuje na Instagramie domowe metamorfozy swojego domu. Prezenterka zasłynęła z pokazywania prostych i łatwych do zrobienia projektów DIY, które są na każdą kieszeń. Tym razem postanowiła pokazać metamorfozę małej sypialni dla gości.

Na profilu Doroty ukazały się zdjęcia z metamorfozy. Projektantka przyznała, że potrzebowała karnisza – jak wiadomo zasłony dodają przytulności każdemu pomieszczeniu i są to słowa Szelągowskiej. Jednak w dobie pandemii nie wszystko jest tak łatwo dostępne, jak wcześniej. Potrzeba matką wynalazków. Dorota postanowiła skorzystać z rzeczy, których ma obok siebie pod dostatkiem – i tak powstał karnisz z… gałęzi brzozy.

Dorota Szelągowska na kwarantannie urządziła domowe biuro: „Idealne miejsce do pracy”

Poddałam metamorfozie sypialnię gościnną- całe 4,5 m2. Ale nie o tym- potrzebowałam karnisza. Natychmiast. Wśród pól i łąk, na skraju lasu. Z pomocą przyszła brzoza, resztę załatwiły wkręty i drut do roślin. Tak że można  – podpisała zdjęcia Szelągowska

Sypialnia dla gości w domku Doroty wygląda bardzo przytulnie. Projektantka postawiła na butelkową zieleń na ścianach, którą przełamała czerwoną narzutą na łóżko. Mimo niewielkiego pomieszczenia, całość wygląda schludnie i aż chce się poleżakować na takim łóżku.

Obserwatorzy Szelągowskiej również przyznali, że metamorfoza wypadła bardzo korzystnie. W sekcji komentarzy posypały się słowa uznania dla Doroty i jej kreatywnego podejścia.

Wszak potrzeba matką wynalazku! Wyszło pięknie.

Kreatywność nie zna granic.

Cudowna kobieta.

Najpiękniejszy karnisz jaki kiedykolwiek widziałam – czytamy.

Dorota Szelągowska pokazała karnisz z gałęzi brzozy.

Dorota Szelągowska pokazała metamorfozę sypialni dla gości, karnisz zrobiła z gałęzi brzozy. Fot.Instagram/dotindotin

Przyznajcie, że pomysł bardzo ciekawy a efekt końcowy robi wrażenie.

ZOBACZ WIĘCEJ:

OMG! Dorota Szelągowska mieszka w KLIMATYCZNYM wiejskim domku

Dorota Szelągowska o macierzyństwie. „Nie jestem urodzoną matką. Byłam skazana na dziecko”

WOW! Tak wyglądała Dorota Szelągowska na swojej 100-dniówce. „Piękni ludzie się nie starzeją”