Ed Sheeran (28 l.) nie marnuje czasu, wokalista działa na najwyższych obrotach. Niedawno zakończył trasę koncertową, która trwała ponad dwa i pół roku a już znalazł nowe zajęcie w przerwie od muzyki. Muzyk poinformował, że otworzył nowy pub wraz ze swoim menedżerem o nazwie Bertie Blossoms w Londynie. Sheeran jakiś czas temu zaprosili fanów na Twitterze, aby przyjechali i sami sprawdzili jak przedstawia się lokal.

Najbardziej wyczekiwany collab ostatnich lat już jest! Justin Bieber & Ed Sheeran

Ed Sheeran otworzył własny PUB

Knajpa mieści się przy domu muzyka w Londynie i w założeniu miała być dostępna dla wszystkich. Nikt nie spodziewał się jednak, że w tak krótkim tempie o lokalu dowie się aż tyle ludzi. Lokal jest przestronny,  przestrzeń rozmieszczona jest na dwóch piętrach. W środku króluje kolor jasnozielony, atmosfera jest bardzo angielska ale też swobodna. Bar nie jest mocno oświetlony co tworzy pewnego rodzaju klimat. Plotka głosi, że wokalista będzie często grywał i występował w swoim pubie.

Oficjalne otwarcie pubu należącego do Eda Sheerana i jego menadżera odbyło się wczoraj wieczorem. Wokalista został zauważony przez fotoreporterów z kuflem piwa w dłoni, wraz z żoną Cherry i najbliższymi znajomymi. Piwo nie jest jednak jedynym napojem w menu. Można spróbować nietypowych drinków i koktajli. Co ciekawe niektóre nazwy pochodzą od tytułów piosenek Ed’a Sheeran’a. Dzięki temu można spróbować „Sip of You”, „Drinking Out Loud” i „Galway Gin”.

Jeśli mam być szczery, czułem się trochę bezużyteczny po zakończeniu trasy koncertowej, ponieważ śpiewanie, pisanie i występy to wszystko, co kiedykolwiek znałem, więc miło jest znaleźć nowy sposób na kreatywność – powiedział Ed Sheeran.

Kto może wejść do Pubu Ed’a Sheera’na?

Kiedy piosenkarz otworzył bar, ogłosił to za pomocą Twittera. Wieść rozniosła się w bardzo szybkim tempie i wkrótce jego pub stał się jedną z największych atrakcji na imprezowej mapie Londynu. Niestety popularność knajpy przerosła najśmielsze oczekiwania artysty i wkrótce Ed Sheeran był zmuszony zmienić regulamin. Wcześniej tworząc te miejsce myślał o tym, by mogło być dostępne dla każdego. Teraz knajpa się prywatnym pubem, dostępnym dla rodziny, znajomych i przyjaciół piosenkarza.

Ja i @ stuartcamp73 otworzyliśmy własny bar w Londynie. Nazywa się @bertie_blossoms i znajduje się na drodze Portobello, naprzeciwko Pizza East. Dobre piwo i dobre jedzenie. Wejdź, kiedy będziesz miał czas, mam nadzieję, że ci się spodoba! – napisał Ed Sherran nieświadomy, jak szybko rozniosą się wieści.

W jednym z wywiadów wokalista zdradził czym się kierował podczas otwierania knajpy. Jak powiedział ma ambicję stać się „najbardziej wyluzowanym” muzykiem świata.

Kocham to. Powód, dla którego tworzę muzykę to chęć bycia jak najbliżej jak największej liczby ludzi – wyjawił.

Chcielibyście napić się z Edem Sheeran’em?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Ed Sheeran OŻENIŁ SIĘ! Ślub miał nietypowy jak na gwiazdora charakter

Ed Sheeran był na wakacjach w POLSCE. Pracownicy zamku zdradzili SZCZEGÓŁY

Ed Sheeran o tym, jak był prześladowany w szkole; przeżył koszmar

Ed Sheeran

Ed Sheeran zagrał koncert w brazyli, wokalista jak zwykle porwał tłumy. Fot.Forum/BACKGRID USA.

Ed Sheeran

Ed Sheeran, Fot.Forum

Ed Sheeran

Ed Sheeran otworzył własny pub w Londynie.

Ed Sheeran

Ed Sheeran otworzył własny pub w Londynie, niedaleko swojego mieszkania. Fot.Forum/ Backgrid UK