W marcu 2022 roku TVP zorganizowało charytatywny koncert „Solidarni z Ukrainą”, podczas którego zjednoczeni na scenie artyści mieli zagrać za darmo i zebrać jak najwięcej pieniędzy na objęty wojną kraj naszych sąsiadów. Jak się jednak szybko okazało koncert zamiast zjednoczyć…poróżnił ze sobą Justynę Steczkowską, Edytę Górniak i Marylę Rodowicz, gdy ta pierwsza ujawniła publicznie, że artyści wzięli honoraria za występ.

Edyta Górniak odpowiada Steczkowskiej: „Zgłaszam gotowość spotkać się z nią na drodze sądowej”

Edyta Górniak zrezygnowała z udziału w „The Voice of Poland” z powodu Justyny Steczkowskiej

Po głośnej aferze pełnej przepychanek w social mediach, Justyna Steczkowska w rozmowie z Pomponikiem zapewniła, że nie jest wrogiem Edyty Górniak, z którą miała największy konflikt i liczy, że w przyszłości pojawi się kolejna okazja do współpracy:

Ja bym bardzo chciała, żeby Edyta pamiętała, że ja nie jestem jej wrogiem. Zawsze byłam orędownikiem jej talentu, jej urody i wszystkiego. Mam nadzieję, że kiedyś przyjmie to do serca i zaśpiewamy coś razem. Chciałabym bardzo. To nie jest konflikt, który ja tworzę. Ja po prostu staram się unikać tych sytuacji, więc mam nadzieję, że przyjdzie taki moment, że wyjdzie z tego coś fajnego: zrobimy coś razem i będzie bardzo miło.

Jak się jednak okazuje, napięcie między Górniak i Steczkowską wcale nie wygasło, choć od koncertu minęło już prawie pół roku. Zapytana przez Fakt o swoje odczucia wobec Steczkowskiej, Edyta Górniak odparła:

Nie można zachowywać się i działać jak wróg, a potem zaprzeczać sobie, że się nim nie jest. Czyny i słowa powinny być te same. Nie są. Być może teraz po czasie jest jej zwyczajnie głupio i próbuje załagodzić takimi słowami swój wizerunek publiczny. Myśli jak widać wyłącznie o tym, bo od tego zaczęła.

Na tym się jednak nie skończyło, gdyż jak donosi tabloid, Edyta Górniak zrezygnowała z udziału w najnowszej edycji „The Voice of Poland” ponieważ… pojawi się tam Justyna Steczkowska, która potwierdziła swój udział.

Nie przeprosiła mnie szczerze i nie wycofała swoich oskarżeń. To byłby potencjalny początek do jakichkolwiek rozmów. (…) Zrezygnowałam z zaproszenia do udziału w najbliższej edycji „The Voice of Poland”, bo zbyt mocno cenię sobie życzliwą, kreatywną, profesjonalną i normalną atmosferę współpracy – zaargumentowała swoją decyzję Górniak.

Swoją decyzję artystka przekazała już dyrekcji TVP oraz producentom programu.
Tylko gdzie w tym wszystkim miłość, wybaczenie i wdzięczność, o których tak rzewnie rozpisuje się Edzia na swoim Instagramie…?

OSTRA KŁÓTNIA Rafalali i Edyty Górniak na Dworcu Centralnym! Padły wyzwiska i oskarżenia

Edyta Górniak zdradziła, jak wygląda jej oczyszczająca dieta.

scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Edyta Górniak/fot. Baranowski/AKPA

scena z: Edyta Górniak, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Edyta Górniak, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Credit line: Radosław NAWROCKI / Forum

Edyta Górniak NIE CHCIAŁA wystąpić razem z Dodą! Steczkowska zgodziła się bez mrugnięcia okiem

scena z: Justyna Steczkowska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Justyna Steczkowska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Justyna Steczkowska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Justyna Steczkowska fot. Mat prasowe

Wyciekło nagranie jak Justyna Steczkowska gwiazdorzy na PRÓBACH w Opolu. Fani jej bronią! (WIDEO)