Już 21 maja odbędzie się tegoroczny SuperHit Festiwal w Sopocie, na którym będziemy mieli okazję zobaczyć i usłyszeć jubileuszowy recital Dody z okazji 20-lecia jej kariery. Do koncertu piosenkarka zaprosiła Justynę Steczkowską, Beatę Kozidrak, Michała Wiśniewskiego i Dawida Kwiatkowskiego.

Gwiazdy na Konferencji Sopot 2022 Polsat SuperHit Festiwal: Steczkowska w ramionach Dody, Halejcio chwali się opalenizną, Zawadzka cała w bieli

Edyta Górniak nie chciała wystąpić razem z Dodą! Steczkowska zgodziła się bez mrugnięcia okiem

Jak się okazuje Doda nie musiała bardzo się wysilać przy przekonywaniu Justyny Steczkowskiej, która praktycznie bez mrugnięcia okiem przyjęła zaproszenie i zgodziła się na wspólny występ:

Nie było trudno ją namówić do duetu. Byłam bardzo zaskoczona naszą próbą. Justyna przyszła bardzo przygotowana. Stworzyła drugi niezapomniany głos do piosenki „Znak pokoju”. Zapytała mnie nawet, która wersja koncertowa jest mi najbliższa z moich wykonań. Powiedziała, że wtedy się nauczy tych oddechów moich, żebyśmy brzmiały synchronicznie. To jest wyższa szkoła profesjonalizmu. Miałam wow. Wszystkim o tym opowiadam: „Czy wy wiecie, że Justyna Steczkowska chce się nauczyć moich oddechów?!”

Podczas festiwalu obie wokalistki zaśpiewają stary przebój Virgin „Znak pokoju”. Wcześniej Steczkowska również przyjęła zaproszenie od Dody, gdy ta zaproponowała jej udział w koncercie „Artyści przeciw nienawiści”. Jak się jednak okazuje inna gwiazda z miejsca odrzuciła zaproszenie – chodzi o Edytę Górniak. Doda podczas konferencji prasowej dla SuperHit Festiwalu została zapytana czy planuje ponownie zaproponować Górniak współpracę. Artystka odpowiedziała jednak stanowczo:

Jak Edyta będzie miała swój recital to może nas zaprosić, ale wątpię żeby miała takie jaja. Nie przyjęła ona mojego zaproszenia do koncertu „Artyści przeciw nienawiści”. I skrytykowała całą ideę. Ja zapraszam tylko raz.

Oj ktoś tu się obraził…

Doda w mocnych słowach komentuje Eurowizję! „To szczyt hipokryzji”

scena z: Doda, Justyna Steczkowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Steczkowska zaśpiewa hit Dody

scena z: Justyna Steczkowska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Justyna Steczkowska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Justyna Steczkowska fot. Mat prasowe

Syn Edyty Górniak ZŁAMAŁ jej SERCE tym wyznaniem?! Nie jest jej FANEM

scena z: Edyta Górniak, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Edyta Górniak, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Justyna Steczkowska VS Edyta Górniak, Natasza Urbańska i Maryla Rodowicz