Kilka dni temu wybuchła kolejna drama w show-biznesie. Tym razem pomiędzy Agnieszką Kaczorowską a Qczajem. Trener na Instagramie odniósł się do ostatniego wywiadu tancerki dla Żurnalisty, w którym poruszyła temat „mody na brzydotę” i hucznego odejście ze spektaklu „Ślub doskonały”.

Qczaj do Agnieszki Kaczorowskiej po wywiadzie u Żurnalisty: „Wiadomo, że jesteś kłamczuszką”

Qczaj odpowiedział na jej wywiad na swoim Instagramie. Przyznał, że wyjaśnił z nią wszystkie sporne kwestie, ale za nic ją nie przepraszał: „Wiadomo, że jesteś kłamczuszką”.

Następnie zdradził kulisy pracy z tancerką przy spektaklu „Ślub doskonały”. O wszystkim przeczytasz TUTAJ: Qczaj do Agnieszki Kaczorowskiej po wywiadzie u Żurnalisty: „Wiadomo, że jesteś kłamczuszką”

W spektaklu „Ślub doskonały” gra również Edyta Herbuś – ma tę samą rolę, co do tej pory grała ją Kaczorowska. Reporter Kozaczka zapytał tancerkę, co sądzi o powstałej dramie.

Agnieszka Kaczorowska ujawnia kulisy zwolnienia z teatru: „Nie akceptuję takiego potraktowania”

Edyta Herbuś na samym początku podkreśliła, że nie zastąpiła Agnieszki, tylko nadal pozostaje na tym samym stanowisku:

Nie, ja jej nie zastąpiłam. My byłyśmy w jednej roli, ona odeszła z przedstawienia i tyle, ja zostałam na swojej roli – zaznacza Herbuś.

Z kolei o konflikcie pomiędzy Kaczorowską a Qczajem nie chciała mówić:

Na temat spektaklu „Ślub doskonały” chce powiedzieć tylko tyle, że bardzo lubię ten spektakl, bo jest bardzo sprawnie skonstruowany, ten tekst jest dobry, dowcipny, zabawny i to, co najważniejsze dla mnie to tyle radości on sprawia. Cieszy się on ogromną sympatią i popularnością wśród widzów. To jest mój jedyny komentarz – podkreśliła.

Teatr wydał oświadczenie w sprawie zwolnienia Agnieszki Kaczorowskiej. Ostra odpowiedź!

Zapewnia też, że konflikt nie przyniósł sztuce rozgłosu, bo on cały czas cieszył się ogromnym zainteresowaniem:

Nie mam pojęcia, bo on się sprzedawał od samego początku dobrze. Ja nie czuje różnicy, wychodzę na scene tak samo, tak samo mamy pełną sale dwa razy dziennie w każdym mieście. On się sam broni, swoją jakością – tłumaczy.

Za koniec zapytaliśmy, jaka panuje za kulisami atmosfera:

Bardzo dobra, jest lekko, miło i przyjemnie teraz. Po roku grania nauczyliśmy się tym bawić, już nie ma stresu – przyznaje.

Edyta Herbuś, Katarzyna Warnke, Joanna Horodyńska, Lara Gessler, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Agnieszka Kaczorowska-Pela, SK:, , fot. AKPA

Qczaj, SK:, , fot. Niemiec/AKPA