Marzena Rogalska zupełnie niespodziewanie poinformowała, że po 12 latach pracy w Telewizji Polskiej, żegna się ze stacją. Jej decyzja odbiła się szerokim echem w mediach i zaskoczyła nie tylko widzów, ale także ekipę programu śniadaniowego, który współtworzyła.

SZOK! TVP reklamuje kobiecy kanał piosenką z filmu o prostytutce

TVP komentuje odejście Marzeny Rogalskiej

Po tym, jak dziennikarka ogłosiła, że czeka ją nowy rozdział w życiu, pojawiła się masa pytań, np. kto ją zastąpi w roli prowadzącej, a także, czy jej odejście wpłynie na plany ramówkowe TVP Kobieta, w której spocie niedawno pojawiła się Marzena Rogalska.

Według grafiku Marzena Rogalska i Tomasz Kammel mieli w najbliższą środę poprowadzić wydanie „Pytania na śniadanie”. Na razie nie wiadomo, kto zastąpi dziennikarkę. Jak donosi Pudelek, być może Kammel pojawi się w towarzystwie innej prezenterki albo dyżur przejmie inna para.

Zespół „Pytania” przyjął tę informację bardzo boleśnie. Wszyscy uwielbiali Marzenę, aktualnie skrzynkę mailową zasypują wiadomości od zrozpaczonych fanów, panuje lekki popłoch. Ponadto programy z jej udziałem cieszyły się największą oglądalnością – dodaje informator.

Tomasz Kammel na razie nie skomentował decyzji koleżanki, jednak ekipa programu „Pytanie na śniadanie” pożegnała Marzenę Rogalską wpisem na Facebooku.

Jest nam potwornie przykro. Dziękujemy, że z nami byłaś. Na dobre i na złe. Powodzenia – czytamy.

TVP komentuje odejście Marzeny Rogalskiej

Marzena Rogalska/fot. Facebook/pytanienasniadanie

ZOBACZ TEŻ

Joanna Jędrzejczyk TŁUMACZY się z usunięcia informacji o tym, że dostała pracę w TVP

To oni dołączą do Idy Nowakowskiej w „DDD”. Znamy nowy skład jury

Marzena Rogalska na ściance

Marzena Rogalska/fot. AKPA

Marzena Rogalska na starych zdjęciach

Marzena Rogalska/fot. AKPA