W listopadzie 2021 roku Doda rozwiodła się z Emilem Stępniem. Ich burzliwą relację mieliśmy okazję śledzić przez kilka miesięcy, gdy para toczyła między sobą medialną wojnę w związku z filmem „Dziewczyny z Dubaju”. Później w wielu wywiadach Doda wyznała, że przez ten związek nabawiła się depresji oraz myśli samobójczych:

Z jakiegoś powodu uciekłam z domu dwa lata temu. Nie mieszkaliśmy ze sobą od wielu miesięcy przed rozwodem. Emil naprawdę dał mi szkołę życia. Potrafił przyjść uśmiechnięty na plan i do ucha mi powiedzieć: „Jesteś piątym kołem u wozu i nikt cię tutaj nie chce. I nikt cię nie lubi. Jestem nikim beze mnie. Jesteś tutaj tylko dzięki mnie. Nie zasłużyłaś. Ale masz”. Albo: „Nie jesteś godna, ale masz”. Przepracowałam to rok temu. Odbiło się to u mnie depresją, lękami, atakami paniki. Silne, dowartościowane kobiety coś takiego również wykańcza psychicznie, gdy ktoś próbuje deprecjonować, poniżyć, uśmiechając się do reszty, przez co nikt nam nie uwierzy. Przepracowałam to na terapii. Byłam na dnie, miałam najgorsze myśli. I Emil dobrze wie, że prawie przypłaciłam to życiem.

Doda w końcu pokazała twarz swojego chłopaka – To Dariusz Pachut! Zdradziła też, gdzie się razem wybrali

Emil Stępień komentuje nowy związek Dody

W międzyczasie Doda wzięła udział w swoim własnym reality-show „Doda. 12 kroków do miłości”, gdzie randkowała z kandydatami i rozmawiała z terapeutą. Ostatecznie miłość znalazła poza programem i teraz jest szczęśliwa u boku Dariusza Pachuta, z którym aktualnie przebywa na romantycznym wyjeździe w Wietnamie. Tymczasem w social mediach Emila Stępnia jedna z internautek postanowiła zapytać go o odczucia względem nowego związku Dody:

Jak się pan czuje po programie „12 kroków do miłości”? Jak się pan czuje z myślą, że Doda ma nowego partnera? Że jest zakochana? Czy żałuje pan, że stracił Dodę?

Biznesmen postanowił nie uciekać przed pytaniem i zamiast tego zdobył się na szczerą odpowiedź, w które życzył Dodzie szczęścia i nazwał ją… swoją rodziną:

Szanowna Pani, proszę mi uwierzyć, że mam swoje życie i jestem osobą, która nie poświęca swojej cennej codzienności, by śledzić losy innych osób. Czułbym się wówczas wewnętrznie bardzo ubogi. Nie jestem w stanie odpowiedzieć na Pani pytania, gdyż nie oglądałem tego programu. Jeśli Dorota z kimś się związała, to bardzo mnie cieszy jej szczęście. Życzę jej wszystkiego dobrego. To moja była małżonka, moja rodzina, więc nigdy nie będę stał w opozycji do jej szczęścia. Błędna jest teza o „utracie”, stąd pozostawiam ten passus bez dalszego komentarza. Pozdrawiam, ES. – napisał na Instagramie.

Obawiamy się, że Doda jednak nie podziela jego rodzinnych odczuć…

Doda o swoim reality-show i OŚWIADCZYNACH Emila Stępnia

IG: emilstepien_official

pasekkozak