Doda zaniepokoiła fanów filmu „Dziewczyn z Dubaju”. Poinformowała razem z Marią Sadowską (reżyserką), że zostały im zabrane prawa do produkcji, którą zajmowały się przez ostatnie dwa lata.

Doda nie ma praw do filmu „Dziewczyny z Dubaju”? Emil Stępień zamknął przed nią drzwi

Doda nie ma kompetencji do produkcji filmów?

Doda opublikowała nagranie na swoim profilu instagramowym, w którym oświadcza, że była umówiona na ostateczny montaż filmu: „Dziś po raz kolejny zamknięto przed nami drzwi” –  zdradza Rabczewska”.

Wszystko się sprawdza, przed czym mnie ostrzegano, uprzedzano, a ja nie chciałam w to wierzyć, ale chyba najwyższa pora, żeby pewne fakty ujrzały światło dzienne, bo to nie może być tak, żebym ja z reżyserką musiała się bić, czy prosić o to, co nam się należy – tłumaczy piosenkarka.

Nie ukrywa, że czuje się oszukana, wykorzystana i wzięta do spółki tylko po to, żeby rozpromować film i zbierać wszystkie medialne lincze. Uważa, że „Emil Stępień oszalał, ponieważ nie widzi żadnej logiki w tym myśleniu (…)” – stwierdza Rabczewska.

Doda zdradziła dokładną datę premiery filmu „Dziewczyny z Dubaju”!

„Plejada” uzyskała komentarz od samego Emila Stępnia, z którego dowiadujemy się, że Dodzie i Marii Sadowskiej brakuje kompetencji:

Ani Maria Sadowska nie podołała temu filmowi, jak i poprzedniej „Sztuce kochania o Michalinie Wisłockiej”, ani p. Dorota Rabczewska nie jest tak zdolna, jak się próbuje lansować. Przestańcie Państwo ślepo prowadzić się tanim medialnym zagrywkom celebrytów – oświadcza „Plejadzie” Emil Stępień.

Doda w czerwcu tego roku poinformowała swoich fanów, że rozwodzi się z Emilem Stępniem. Powiedziała też, że stara się o rozwód kościelny, który najprawdopodobniej dostanie ze względu na liczne dowody. Niedawno ujawniła, że mąż nie pojawił się na sali sądowej i utrudnia jej rozwód.

Emil Stępień opublikował zdjęcie Dody z przystojnym mężczyzną, po czym usunął wpis…

Doda nie może dokończyć filmu "Dziewczyny z Dubaju"

Doda nie ma już praw do filmu „Dziewczyny z Dubaju”

Doda płacze

Doda nie ma już praw do filmu „Dziewczyny z Dubaju”

Doda i Maria Sadowska nie mogą zmontować "Dziewczyny z Dubaju"

Doda nie ma już praw do filmu „Dziewczyny z Dubaju”

Emil Stępień i Doda na gali Empiku

Emil Stępień, Doda fot. Kurnikowski/AKPA