Nowym marszałkiem Sejmu X kadencji został lider Polski 2050, Szymon Hołownia – razem z partią PSL założył Trzecią Drogę, która mocno zaskoczyła swoim wynikiem podczas tegorocznych wyborów parlamentarnych.

Kasia Warnke ZACHWYCONA Szymonem Hołownią w Sejmie! „Świetnie panuje nad tą zbuntowaną klasą” (WIDEO)

Ewa Minge broni Szymona Hołowni

Nie da się ukryć, że obrady Sejmu nowej kadencji cieszą się ogromną popularnością. Wielu nowych i młodych wyborców nagle zaczęło oglądać transmisję na żywo albo fragmenty z posiedzenia i chętnie komentować je w sieci. Pojawiają się komentarze, że „znaleźli dla siebie kolejny serial do oglądania”.

Szymon Hołownia nowym Marszałkiem Sejmu, ale też przykładnym mężem i ojcem

W związku z popularnymi publikacjami w mediach społecznościowych, powstaje coraz więcej kontrowersji dotyczących nowej roli Szymona Hołowni. Komentarze są skrajne, możemy przeczytać zarówno te popierające jego działania w Sejmie, jak i te bardzo negatywne. Zazwyczaj wynikają one z preferencji politycznych.

Szymon Hołownia przejęzyczył się i rozbawił większość Sejmu. Komu nie było do śmiechu?

Ewa Minge postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Na profilu Instagram wyraziła swoją opinię i opisała, co myśli o krążących w internecie filmach oraz komentarzach na temat nowego Marszałka Sejmu.

Tego nie da się już czytać, słuchać i oglądać . Ilu jeszcze znających mniej lub bardziej ludzi Szymona Hołowni opowie swoją wersje anegdotki z jego przeszłości ? Ile prześmiewczych fotografii, dowcipów z dziurawego rękawa się posypie . Nie wiem czy to usilna potrzeba zaistnienia i odpalenia grzałki „znam marszałka !” czy próba obniżenia jego wartości w tej roli . Nie znam człowieka prywatnie i nie piłam z nim kawki w żadnym programie ale dajcie mu żyć . Dajcie błysnąć lub się wywrócić aby były świeże, aktualne powody do eksponowania jego wizerunku . Jeszcze chwila i z obrad sejmu uczynicie Państwo kabaret tylko dlatego, że człowiek związany lata z mediami jemu przewodzi . – pisze w poście Ewa Minge

Ewa Minge, fot. Kurnikowski/AKPA

Ewa Minge, fot. Podlewski/AKPA

Ewa Minge, fot. Kurnikowski/AKPA

Ewa Minge, fot. Kurnikowski/AKPA

Ewa Minge, fot. Gałązka/AKPA