Daniel Martyniuk dwa tygodnie temu oświadczył, że rozwodzi się z żoną. Zarzucił jej, że specjalnie wpadła z dzieckiem, bo ma parcie na szkło, a „mówiła, że nosi plastry…”. Z kolei już po paru dniach prosto z łóżka oświadczył na Instagramie, że rozwodu nie będzie. Zenon Martyniuk zdradził w tabloidzie, że przeprowadził z synem męską rozmowę.

Poprosiłem go, by się wyciszył i żeby nie umieszczał w internecie takich tekstów. Rodzina musi się trzymać razem i rozwiązywać kryzysy. Niestety, młodzi ludzie teraz szybko podejmują nieprzemyślane decyzje. Powiedziałem Danielowi, że kochamy wnuczkę. On pojechał do Eweliny i ona z wnusią przyjeżdża do Białegostoku, gdzie syn ma mieszkanie. Staramy się z żoną kontrolować sytuację.

– powiedział „Faktowi” król disco-polo.

Zenon Martyniuk przeprowadził z synem męską rozmowę. Co mu powiedział?

Natomiast miarka się przebrała. Ewelina ma już dość wybryków męża. Jak dowiedział się „SuperExpress”, żona Daniela miesiąc temu złożyła pozew o rozwód.

Ewelina w końcu powiedziała dość i jak dowiedzieliśmy się w sądzie w Koninie, miesiąc temu złożyła tam papiery rozwodowe. (…) Domaga się orzeczenia o winie męża oraz alimentów dla córki

– czytamy w „SE”.

Daniel prawdopodobnie jest tym faktem załamany albo postanowił wydorośleć i nie ujawniać więcej skandali z życia prywatnego – usunął konto na Instagramie.

Nagły ZWROT akcji u Daniela Martyniuka! Syn Zenka nadaje prosto z łóżka: ROZWODU NIE BĘDZIE!

Daniel Martyniuk rozwodzi się z żoną. Jedynym ratunkiem jest ŻONA króla disco polo

FORUM

 

FORUM

FORUM