Anna Lewandowska (31 l.) lada chwila urodzi drugie dziecko. Do tej pory nie zdradziła jego płci, chociaż pojawiają się plotki, że będzie to dziewczynka. Trenerka pokazała zdjęcie w zaawansowanej ciąży, a internautki komentują kształt brzuszka.

Anna Lewandowska pokazała swój dom w czasie kwarantanny – ona i Robert organizują Klarze zajęcia

Internautki komentują kształt ciążowego brzucha Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska obecnie przebywa razem z mężem i córką Klarą w domu w Monachium. Stosują się do zaleceń i siedzą w domu. Trenerka jednak wciąż działa zawodowo – w jej aplikacji pojawiły się treningi dla kobiet ciąży.

Z tej okazji Ania pokazała zdjęcie z brzuszkiem:

View this post on Instagram

My dear Mums to be! I can finally announce that … from TODAY in my app you will find trainings just for you! @diet_training_by_ann ______ Dziś 11 dzień wyzwania #trainathome A dodatkowo … Moje drogie, PRZYSZŁE MAMY🤰🤰 nadszedł dzień, kiedy wreszcie mogę ogłosić, że… od TERAZ w mojej aplikacji znajdziecie treningi dedykowane właśnie Wam❗️📲 . Co nie znaczy, że pozostali nie mogą się ich podjąć. Jak najbardziej TAK!❗️Już piszę dlaczego 🤗 . 👉HEALTHY MOM BY ANN👈 to nic innego jak trening, składający się z podstawowych, bezpiecznych i spokojnych ćwiczeń o niskiej intensywności. Dlatego, zarówno przyszłe mamy jak i każdy, kto ma potrzebę delikatniejszego treningu już dziś może ich spróbować W SWOIM DOMU🏠🏢 Czas nie jest łatwy, niemniej, nad tymi treningami pracowałam od początku roku, także zapraszam do testowania .. wszystkich😍 —— #annalewandowska #healthymom #dietandtrainingbyann #trainingday #workout #8monthspregnant

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

Anna Lewandowska szczerze o KORONAWIRUSIE: Tak bardzo chciałabym być teraz w Polsce…

Chociaż trenerka jest w 8. miesiącu ciąży, jej brzuszek jest bardzo zgrabny i kształtny, co zauważyły fanki:

Wzorcowy brzuszek, mój był inny🙋🏼‍♀️🌹

Aniu, jak w tym malutkim brzusiu zmieściło się maleństwo?

Jaki piękny, spiczasty brzuszek

Na pewno wpływ na to ma tryb życia Anny Lewandowskiej – regularnie ćwiczyła przed ciążą, nie zrezygnowała również z treningów odkąd spodziewa się dziecka. Sama trenerka zauważyła również, że jej brzuszek wygląda inaczej, niż wtedy, gdy była w nim Klara.

ZOBACZ: Brzuszek z Klarą był inny niż brzuszek z drugim dzieckiem – Anna Lewandowska porównała zdjęcia

Anna i Robert Lewandowscy na Gali Mistrzów Sportu

Anna i Robert Lewandowscy na Gali Mistrzów Sportu, fot. Kurnikowski/AKPA

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska/fot. Baranowski/AKPA