Koronawirus szaleje na całym świecie. Na szczęście Polacy obudzili się stosunkowo szybko w porównaniu z innymi krajami. Polskie gwiazdy mają w tym ogromną zasługę, bo wykorzystały swoje zasięgi, aby promować hasztag #zostajęwdomu.

Anna Lewandowska o koronawirusie

Robert Lewandowski apeluje do kibiców i fanów! Pierwszy taki post piłkarza

Anna Lewandowska podczas domowej kwarantanny postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami. Odpowiedziała na jedno z najbardziej nurtujących jej fanów pytań, czy boi się koronawirusa.

Powiem Wam, że jest różnie. Momentami czuję determinację i wolę walki, oczywistą chęć pomocy innym, a jednocześnie lęk pomieszany z przerażeniem. Dokładnie takie uczucia towarzyszą mi od kilku dni.
Nie, nie boję się samego wirusa, nie chcę wpadać w panikę, tym bardziej w aktualnym stanie – pisze Lewa.

Gwiazdy i znane osoby zarażone KORONAWIRUSEM

Przyznaje, że najbardziej obawia się konsekwencji, jakie przyniesie żniwo koronawirusa, o jej bliskich, którzy są w Polsce – daleko od nich i o innych, czy starczy rąk do pomocy, i o opiekę medyczną.

Zawsze staram się patrzeć pozytywnie, ale tutaj myślę czy wszyscy podołamy tak nagłej zmianie rzeczywistości.
My zostajemy w domu, razem. Świat się zatrzymał. Szkoły zamknięte, przedszkola, granice… Teraz jest to czas na pokorę, jest to pewna lekcja i od nas zależy co z niej wyniesiemy. W końcu może i postawieni pod ścianą … mamy czas na wyciszenie, na zatrzymanie. Świat zatrzymał się… tu i teraz i daje nam możliwość zastanowienia nad wieloma rzeczami… Wyciągamy z tego wnioski – tłumaczy.

Anna Lewandowska radzi, jak wzmocnić odporność. Fani DZIĘKUJĄ jej za ten post

Dodaje, że jest to dla wszystkich nowa lekcja i mamy doceniać, to co mamy, kogo mamy oraz powinniśmy się wspierać w tym ciężkim czasie.

Wymieniajmy się uśmiechem, dbajmy o siebie i najbliższych, a przede wszystkim doceniajmy to, co mamy.
Właśnie! Dzisiejsze DOCENIANIE nabiera zupełnie innej wartości. Nie sądzicie – pyta Ania Lewandowska.

Obiecuje, że mimo 8-ego miesiąca ciąży, będzie fanów motywować i inspirować jak tylko może. Zdradza, że bardzo chciałaby być teraz w Polsce, gdzie jej cała rodzina.

Anna Lewandowska o życiu w Niemczech w dobie koronawirusa. Podjęła decyzję dotyczącą Klary

 

View this post on Instagram

Wiele osób pyta… czy boję się wirusa? 🤰🏻 Co CZUJĘ? Co ROBIĘ INACZEJ niż przedtem? Powiem Wam, że jest różnie. Momentami czuję determinację i wolę walki, oczywistą chęć pomocy innym, a jednocześnie lęk pomieszany z przerażeniem. Dokładnie takie uczucia towarzyszą mi od kilku dni. Nie, nie boję się samego wirusa, nie chcę wpadać w panikę, tym bardziej w aktualnym stanie. Jednak najbardziej obawiam się konsekwencji, jakie przyniesie żniwo koronawirusa. Obawiam się o moich bliskich, którzy są w Polsce, którzy są daleko od nas. Obawiam się o innych, czy starczy rąk do pomocy, i o opiekę medyczną. Zawsze staram się patrzeć pozytywnie, ale tutaj myślę czy wszyscy podołamy tak nagłej zmianie rzeczywistości. My zostajemy w domu, razem. Świat się zatrzymał. Szkoły zamknięte, przedszkola, granice… 😔 Teraz jest to czas na pokorę, jest to pewna lekcja i od nas zależy co z niej wyniesiemy. W końcu może i postawieni pod ścianą … mamy czas na wyciszenie, na zatrzymanie. Świat zatrzymał się… tu i teraz i daje nam możliwość zastanowienia nad wieloma rzeczami… Wyciągamy z tego wnioski. To dla nas wszystkich NOWA LEKCJA… Doceniajmy to co mamy i kogo mamy przy sobie ❤kochajmy. Wiem, że wszyscy czujemy tą samą obawę, dlatego wspierajmy się w tym ciężkim czasie, wymieniajmy się uśmiechem, dbajmy o siebie i najbliższych, a przede wszystkim doceniajmy to, co mamy. Właśnie! Dzisiejsze DOCENIANIE nabiera zupełnie innej wartości. Nie sądzicie? Obiecuję, że mimo 8-ego miesiąca ciąży, będę Was motywować i inspirować jak tylko mogę. Tak bardzo chciałabym być teraz w Polsce… tam gdzie nasza rodzina…❤️😓 Wasza Ann❤️

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on