Dzisiaj wieczorem poznamy zwycięzcę 8. edycji Top Model. O tytuł rywalizować będzie czwórka finalistów – dwie dziewczyny i dwóch chłopaków.

Kto dostał się do finału 8. edycji Top Model?

Klaudia El Dursi dostaje mnóstwo propozycji, choć odpadła z Top Model przed finałem

Na ostatniej prostej zostali oni:

Olga Kleczkowska
Staszek Obolewicz
Sandra Dorsz
Dawid Woskanian

W wywiadach, jakie produkcja zrobiła z nimi po tym, jak zakwalifikowali się do programu, sporo o sobie powiedzieli (a przynajmniej trójka z nich sporo zdradziła). Co mówią na swój temat?

Top Model, fot. topmodel.tvn.pl

Olga Kleczkowska

17 lat, wymiary: 84/64/86 cm, wzrost: 175 cm

Uczennica Liceum Plastycznego. Swoją przyszłość wiążę ze sztuką, marzy o tym, by dostać się na ASP w Krakowie lub Warszawie. Lubi się wyróżniać i wyglądać oryginalnie. Do programu zgłosiła się przypadkiem. Tak naprawdę, to jej koleżanka miała pomysł, aby wybrać się na casting, postanowiły jednak, że pojadą tam razem. Kompletnie nie liczyła na to, że uda jej się dostać do domu „Top Model”. Chciała jedynie sprawdzić swoje możliwości, przekonać się, czy jurorzy zobaczą w niej „to coś”.

Joanna Krupa NIE poprowadzi finałowego odcinka Top Model! Wiemy, kto ją zastąpi!

Olga  pochodzi z Bełchatowa. Mieszka w Radomiu. Aktualnie chodzi do Liceum Plastycznego w Radomiu. O swoich pasjach mówi: „Rysuję, maluję, jestem koneserką sztuki.” Jak spędza wolny czas? „Zacznijmy od tego, że mam go wyjątkowo mało, ale jak już się znajdzie, to wychodzę ze znajomymi, spotykam się z chłopakiem lub poświęcam się swojemu hobby, czyli tworzeniu” – mówi Olga. Na pytanie, jakie jest jej motto życiowe, Olga odpowiada: „Nie posiadam żadnego, ale gdybym miała wybierać to byłoby to coś w stylu „prawdziwa oryginalność jest w serduszku”. Dużo ludzi ma teraz parcie na bycie „oryginalnym” i żeby w jakiś sposób się wyróżniać. Często niepotrzebnie – powinniśmy się cieszyć tym, jacy jesteśmy, a nie starać się udawać kogoś innego.”

O swoich ulubionych modelkach i projektantach Olga mówi:

Zawsze darzyłam sympatią Anję Rubik. Jest odważną, pewną siebie i piękną kobietą. Nie boi się poruszać kontrowersyjnych czy niewygodnych tematów i śmiało mówi o nich na swoich social mediach. Troszczy się o środowisko i promuje bardzo dobre zachowania i postawy. Oprócz tego, że jest super osobą, to równie świetną modelką! Ciężko pracuje i jest po prostu kobietą sukcesu.

 

Top Model, fot. topmodel.tvn.pl

Top Model, fot. topmodel.tvn.pl

Dawid Woskanian

20 lat, wymiary: 104/76/92 cm, wzrost: 186 cm

Od 6-7 roku życia cierpi na zespół Tourette’a. Do programu zgłosił się ponieważ od jakiegoś czasu interesuje się modelingiem. Uważa, że program daje duże możliwości pracowania w tym zawodzie. W dzieciństwie bardzo aktywnie grał w piłkę nożną w lokalnej drużynie, aktualnie od 3 lat trenuje street workout. Jego największym marzeniem jest zostanie zawodowym modelem, który będzie aktywnie pracował.

Dawid pochodzi z Bielska-Białej, mieszka w Kozach. Ukończył Liceum Ogólnokształcące w Kozach. Jak spędza wolny czas? „Uprawiam sport, spędzam czas z bliskimi” – mówi Dawid.

Klaudia El Dursi odpadła z Top Model. Psiapsiółki-celebrytki wspierają ją: To jest jakieś nieporozumienie

Finalista Top Model zdradza, jakie jest jego motto życiowe: Gdy zmieniamy nasze myślenie, zmieniamy naszą rzeczywistość – mówi. Największym marzeniem Dawida jest… „Moim największym marzeniem jest zostanie modelem, bardzo chciałbym pójść w pokazie dla domu mody Balmain” – zdradza.

Dawid mówi, że zachwycają go ludzie, którzy włożyli wiele pracy w to, aby osiągnąć wyznaczony cel. Na pyatnie, jaki jest jego ulubiony model i projektant, odpowiada:

Jeżeli chodzi o mojego ulubionego modela, jest to Francisco Lachowski. W sumie to od niego to wszystko się zaczęło, około rok temu zobaczyłem filmik z jego udziałem i bardzo mnie zainspirował, przez to zacząłem się interesować modelingiem.

 

Top Model, fot. topmodel.tvn.pl

Top Model, fot. topmodel.tvn.pl

Sandra Dorsz

19 lat, wymiary: 84/64/91 cm, wzrost: 180 cm

Tegoroczna maturzystka, interesuje się aktorstwem i dziennikarstwem. Sandra jest Miss Wielkopolski Nastolatek 2017. Decyzję o zgłoszeniu się do programu podjęła spontanicznie. Zawsze interesowała się modą, ale nie była pewna czy jest to świat dla niej. Na szczęście, jak podkreśla Sandra mama i siostra mają dar przekonywania. Jej największym modowym marzeniem jest zrobienie pokazu Victoria’s Secret.

Pochodzi z małej miejscowości, która nazywa się Wysoczka i leży obok Piły. Sandra mówi, że niedługo chce się przprowadzić do Warszawy. Sandra ma swój pseudonim – znajomi mówią na nią Rybka, Sandy, Ryba. Kandydatka do tytułu Top Modelki skończyła Liceum im. Stanisława Staszica w Pile.

Uczestniczka Top Model URODZIŁA. Pokazała zdjęcia tuż po porodzie: „Jeden najtrudniejszych dni w moim życiu”

Jako pasje Sandra wymienia sport, dietetykę, śpiewanie pod prysznicem i miłość do zwierząt.

Jak spędza wolny czas? „W wolnym czasie idę na trening, gotuję, nagrywam na Instagram” – opowiada Sandra.

Jej motto życiowe brzmi:  Być po prostu sobą, a największym marzeniem jest… „Chciałabym być szczęśliwa i spełniona oraz żeby rodzice byli ze mnie dumni, ponieważ poświęcili mi całe swoje życie” – mówi Sandra.

Ulubioną modelką Sandry jest Adriana Lima: „jest piękna, sympatyczna, kobieca i ma dobry gust” – mówi o niej Sandra. Modelka dodaje, że inspirują ją silne kobiety: „Inspiruje mnie wiele osób, ale głównie Kendall Jenner, Irina Shayk, Adriana Lima, Julia Wieniawa.”

 

Top Model, fot. topmodel.tvn.pl

Top Model, fot. topmodel.tvn.pl

Stanisław Obolewicz

26 lat, wymiary: 99/73/95 cm, wzrost: 185 cm

Pochodzi z Ukrainy (Doniecka). Pracuje w Warszawie w korporacji, gdzie zajmuje się analizą danych. Przed programem miał różne doświadczenia, historie, ale to moda stanowi dla niego motywację. Chciałby profesjonalnie zająć się modelingiem, stąd udział w „Top Model”. Staszek ma nadzieję, że to będzie wielki krok w jego karierze.

 

Za kogo trzymacie dziś kciuki? Kto powinien wygrać 8. edycję Top Model?

Sonda

poll-violet

Dziś FINAŁ Top Model - kto powinien WYGRAĆ?

1

Sandra

2

Staszek

3

Olga

4

Dawid