Telewizyjne show „Rolnik szuka żony” ma swoich wiernych fanów, którzy doczekali się siódmej edycji. Mieliśmy okazję poznać tegorocznych uczestników i zobaczyć ich pierwsze randki z potencjalnymi kandydatami. Rolnicy stanęli przed pierwszym ważnym wyborem, a jeden z nich – 66-letni Józef dał się poznać od nie najlepszej strony. Podpadł widzom zbyt dużą frywolnością!

Oto najprzystojniejszy uczestnik 7 edycji „Rolnik szuka żony”? „Ma w sobie to coś”

Józek z „Rolnik szuka żony” w ogniu krytyki

Program „Rolnik szuka żony” pomógł wielu uczestnikom w znalezieniu prawdziwej miłości. W każdej edycji pojawiają się rolnicy, którzy liczą na zakochanie się i ustatkowanie. Show zawsze budzi spore emocje i nie inaczej jest w nowym sezonie. Znamy już wszystkich uczestników, a najstarszy z nich – 66-letni Józef od samego początku wywołuje skrajne emocje.

Pamiętacie Agatę z „Rolnik szuka żony 6”? Jest nie do poznania – postawiła na totalną metamorfozę

Mimo sędziwego wieku mężczyzna jest bardzo żywiołowy, chętnie żartuje i patrząc na jego zachowanie można zauważyć, że bardzo się stara by być w centrum zainteresowania. Już na samym początku dał się poznać jako osoba bardzo wybredna. Przyznał, że jest „wzrokowcem” i szuka młodszej i atrakcyjnej partnerki.

Józef podczas randek natarczywie flirtował z kandydatkami, a według widzów show, nie mógł utrzymać przy sobie rąk i zachowywał się obscenicznie. Fani programu nie potrafili ukryć swojego oburzenia.

View this post on Instagram

Józef też bez większych wahań 🙂

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Sonda

poll-violet

Co sądzisz o niewybrednych żartach Józefa z "Rolnik szuka żony 7"?

1
Józek z

Rolnik ewidentnie chce uchodzić za śmiesznego i fajnego, jednak to co robi jest żenujące.

2
Józef - jeden z uczestników telewizyjnego show

Jego zachowanie i żarty były oburzające i niesmaczne. Powinien dwa razy przemyśleć, co ma zamiar powiedzieć, czy zrobić.

Na Instagramowym profilu „Rolnik szuka żony” w sekcji komentarzy zrobiło się bardzo gorąco. Internauci komentowali żenujące zachowanie 66-latka i nie szczędzili słów krytyki.

Co tu się dzieje? Niesmacznie się to ogląda.

On miłości to na pewno nie szuka.

Ciężko się patrzy na to jak ten „gentelmen” zachowuje się w stosunku do Pań.

Naprawdę kiepskie zachowanie tego Pana.

Pan Józef kreował się na gentlemana, wzruszał jak opowiadał o miłości, a okazał się zwykłym erotomanem.

Ohydny w tych swoich wyrafinowanych żartach – grzmieli Internauci.

Oglądaliście najnowszy odcinek? Polubiliście Józefa i resztę uczestników?

Dajcie znać w komentarzach, jakie macie wrażenia.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Tego uczestnika z „Rolnika…” możecie kojarzyć. Wcześniej wziął udział w innym show

Zaskakujący wpis Małgosi z „Rolnika” o ludziach z nadwagą. „Nie rozumiem, jak potrafią się ubrać”

Ania Stelmaszczyk z „Rolnika” w wyjątkowo KOBIECEJ sesji. Fani zachwyceni

View this post on Instagram

Józef swoje kandydatki zaprosił do Muzeum Wsi Lubelskiej

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

View this post on Instagram

Józef jest 66-letnim wdowcem z województwa lubelskiego. Rolnictwem zajął się dopiero na emeryturze, ma sad, samodzielnie szczepi i nasadza drzewa, ale jego największą pasją jest hodowla pszczół. Rolnictwo sprawia, że czuje się człowiekiem wolnym, często obserwuje ptaki, dzikie zwierzęta, a samo obcowanie z naturą daje mu niesamowitą radość. 16 lat temu stracił żonę, która zmarła niedługo po wykryciu u niej guza. Od tamtej pory spotkał wiele ciekawych kobiet, ale niestety ich drogi rozchodziły się z przeróżnych powodów. Przyznaje, że zdarzyło mu się być wykorzystywanym, podczas gdy on szukał prawdziwej miłości. Nie ukrywa, że wygląd kobiety jest dla niego bardzo ważny, a jego wybranka musi go pociągać i dbać o siebie, być osobą dobrą, delikatną i młodszą niż on. Sam też przywiązuje dużą wagę do swojego wyglądu i kondycji. Lubi podróżować, często jeździ na rowerze, stara się dobrze odżywiać, potrafi gotować i piec. Twierdzi, że dla kobiety byłby w stanie zrobić wszystko, nosiłby ją na rękach, ale musi być pewny, że jest ona tego warta. Jesteś kobietą spełnioną i energiczną, ale często doskwiera Ci samotność? Daj szansę Józefowi. Może wspólnie napiszecie piękne zakończenie tej opowieści? Zarejestruj się na stronie www.rolnikszukazony.tvp.pl i wyślij list ze zdjęciem na adres: skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, UP 121, z dopiskiem „Józef”. #rsz #rsz7 #rolnikszukazony #rolnikszukazony7 #pisz

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on